logo

KLUB

Halinka Arms

EXTREME

EXTREME

SQUADCZ

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

2 round Kings Cup 2020

Rejestracja

Wybierz skład...

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian mając na uwadze płynność zawodów


Zgodnie z przepisem 6.6.2 prawo startu w prematchu mają organizatorzy, sponsorzy i sędziowie
Sędziowie rejestrują się za pomocą linku w lewym menu, po akceptacji RM.


ZASADY REJESTRACJI:
Rejestracja bez wpłaty opłaty startowej jest ważna przez 10 dni. Po tym terminie zostanie automatycznie usunięta! W przypadku podania niepoprawnego adresu mailowego zawodnik nie dostanie informacji o zmianach oraz faktury.
Zawodnik ponosi odpowiedzialność za podanie niepoprawnego adresu mailowego. Faktura imienna zostanie przesłana poprzez email niezwłocznie po zaksiegowaniu wpłaty. Opłata za zawody nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika w tym samym meczu.

Legenda:
Tylko zarejestrowani zawodnicy
Zarejestrowani zawodnicy bez opłaconego startowego pomimo upływu terminu
Zarejestrowani zawodnicy - opłata startowa wpłacona.

(pokazują się tylko nazwiska zawodników)

Wykreśleni / Niezpałacono w terminie
 

Lista rezerwowa / WAITING LIST
 

-- Saturday 22.08.2020 --

ORGs
[#0/45]
(0)


RO
[#26/45]
(13)

Bolek Michał (PRD) , Drożdż Halinka (STD) , Górka Tadeusz (PRD) , Goslicki Rafał (CLA) , Hvozdz Piotr (PCC) , Ignaś Antoni (PDO) , Ignaś Antoni (PDO) , Jączek Jarosław (PRD) , Kaczmarczyk Sebastian (PRD) , Kalinowski Kamil (PDO) , Kolowca Krzysztof (OPN+) , Koronkiewicz Michał (STD) , Krauze Marek (CLA) , Minkowski Adam (STD) , Noga Tadeusz (STD) , Pajestka Marek (PRD) , Peuckert Jürgen (STD) , Polański Artur (PRD) , Raduchowski Bartosz (PRD) , Sieczka Karol (PRD) , Sołtysek Mateusz (PRD+) , Świątek Jan (PRD) , Szymanek Arkadiusz (STD) , Wloczewski Adam (PCC) , Zawierucha Dorota (PRD) , Zawierucha Bartłomiej (PRD) ,

-- Saturday 22.08.2020 --

P-01
[#3/8]
Wybierz
Guzy Jakub (PRD) , Sieczka Adam (PRD) , Świątek Artur (STD) ,

P-02
[#2/8]
Wybierz
Antosiak Maciek (PRD) , Kubis Andrzej (PRD) ,

P-03 RO
[#0/45]
(0)


P-04 RO
[#0/45]
(0)


P-05 RO
[#0/45]
(0)


P-06 RO
[#0/45]
(0)


PLEASE CONTACT US TO CHANGE SQUAD
[#7/8]
Wybierz
Antosiak Maciek (PRD) , Kubis Andrzej (PRD) , Lind Gabriel (PRD) , Makalsky Leonid (STD+) , Shishlov Arkadi (OPN+) , Staněk Jan (OPN+) , Zalewski Marcin (PDO) ,

-- Saturday 22.08.2020 --

S-01
[#8/8]
ZAJĘTE
Eschler Ronald (PRD) , Kostuń Remigiusz (STD) , Krause Cornelia (PRD) , Maciąg Piotr (STD) , Schmitt Tristan (PDO) , Seelig Timo (PRD) , Stressmann Birk (PRD) , Zintl Jens (PRD) ,

S-02
[#7/8]
Wybierz
Bilon Piotr (PRD) , Dąbrowski Juliusz (OPN+) , Franków Maksymilian (PDO) , Nowak Bronisław (PRD) , Nowak Maciek (OPN+) , Sądecki Marcin (PRD) , Zakrzewski Bartosz (OPN+) ,

S-03
[#7/8]
Wybierz
Buszkiewicz Lechoslaw (OPN+) , Czarnecki Rafał (OPN+) , Glaw Norbert (PDO) , Golisz Marcin (PDO) , Kaniewski Andrzej (PCC) , Panienski Paweł (PRD) , Redecki Tomasz (PCC) ,

S-04
[#9/8]
ZAJĘTE
Braun Jürgen (PRD) , Fleischer Alexander (PRD) , Hintze Paul (PRD) , Kabatek Emilia (PRD) , Mann Franziska (STD) , Moser Viola (PRD) , Theilig Michael (OPN) , Wenzel André (PRD) , Wühle Jan (STD) ,

S-05
[#6/8]
Wybierz
Kicerman Jacek (PRD) , Michal Gardian (PRD) , Niedzielski Przemysław (PRD) , Tausiewicz Marcin (OPN+) , Zaworski Radosław (OPN+) , Łozyk Łukasz (PCC) ,

-- Sunday 23.08.2020 --

N-01
[#8/8]
ZAJĘTE
Byra Tomasz (STD+) , Galazka Marcin (STD) , Lipiński Mariusz (PDO) , Mikeska Szymon (STD+) , Pawlik Celina (OPN+) , Rausz Daniel (STD) , Szczęsny Bartosz (STD+) , Woliński Emil (STD) ,

N-02
[#8/8]
ZAJĘTE
Betlej Remigiusz (STD+) , Chłapek Wojciech (STD) , Koprowski Zbyszek (PRD) , Podsiadło Maciej (PRD) , Rzeminski Robert (PRD) , Sokołowski Leszek (CLA) , Staszczyk Bartosz (PRD) , Szczęsna Anna (STD) ,

N-03
[#7/8]
Wybierz
Bojanowski Piotr (PRD) , Burzec Wiesław (STD) , Kornijczuk Andrzej (STD) , Kotrys Bartosz (PRD) , Mizuro Maciej (PDO) , Patryk Pelc (STD) , Waślicki Karol (STD) ,

N-04
[#7/8]
Wybierz
Dziedzicki Damian (PRD) , Galas Wojciech (PRD) , Kapica Aleksander (PDO) , Koper Adam (PRD) , Krawczyk Kamil (PCC) , Mirzwa Kamil (PRD) , Smołka Tomasz (PRD) ,

N-05
[#8/8]
ZAJĘTE
Bocheńska Aneta (STD+) , Hubicka Jolanta (STD) , Kaczmarek Wojciech (PRD) , Kaczmarek Ewa (PRD) , Kostuń Remigiusz (STD) , Niedźwiecki Tomasz (PRD) , Ostrzycki Jacek (PRD) , Sanecznik Krzysztof (STD) ,

N-06
[#8/8]
ZAJĘTE
Bury Dawid (STD) , Hindermann Steffen (PRD) , Hołubowski Tomasz (PRD) , Rolak Krzysztof (PRD) , Rudnicki Marcin (PRD) , Rudziński Marcin (PRD) , Sanejko Piotr (PRD) , Unold Jacek (PRD) ,

N-07
[#2/8]
Wybierz
Baberske André (PCC) , Ullrich Jens (PCC) ,

N-08
[#8/8]
ZAJĘTE
Blech Thomas (PCC) , Blech Karsten (PCC) , Geiger Michael (PRD) , Hunger Max (STD) , Rödiger Toralf (PRD) , Vetters Andreas (PRD) , Winter Thomas (OPN+) , Zeughan Marcel (PRD) ,

N-09
[#8/8]
ZAJĘTE
Biedermann Christopher (PDO) , Dembiński Arkadiusz (PRD) , Focke Peter (STD) , Górski Dominik (PDO) , Grabowski Jarosław (PDO) , Holtz Paulina (STD) , Jakubowski Paweł (PRD) , Zieliński Andrzej (PRD) ,

N-10
[#8/8]
ZAJĘTE
Bures Vitezslav (PCC) , Marcinek Pavel (PCC) , Müller Georg (OPN+) , Schmidt Rainer (PDO) , Schulz Marco (PRD) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Tiefenbach Martin (PCC) ,

N-11
[#2/8]
Wybierz
Biliński Rafał (STD) , Szymanek Sonia (STD) ,

N-12
[#8/8]
ZAJĘTE
Fryer Howard (PDO) , Holzapfel Christian (PCC) , Mammitzsch Rico (PRD) , Ortmann Falko (STD+) , Pietzsch Felix (PCC) , Reinhardt Thomas (PCC) , Ščepko Samuel (PRD) , Weichelt Frank (PRD) ,


© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska