logo

KLUB

Halinka Arms

EXTREME

EXTREME

SQUADCZ

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

2 round Kings Cup 2020

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách a doručení faktury.
Faktura na jméno bude zaslána emailem následně po obdržení platby. Startovné je nevratné, lze přenést na jiného závodníka ve stejném závodu.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

Wykreśleni / Niezpałacono w terminie
 
Dziedzicki Damian (PRD) , Kapica Aleksander (PDO) , Lipiński Mariusz (PDO) , Maciąg Piotr (STD) , Mirzwa Kamil (PRD) , Niedźwiecki Tomasz (PRD) , Panienski Paweł (PRD) , Rolak Krzysztof (PRD) , Rudnicki Marcin (PRD) , Rzeminski Robert (PRD) , Sanejko Piotr (PRD) , Ščepko Samuel (PRD) , Vetters Andreas (PRD) ,

Lista rezerwowa / WAITING LIST
 

-- Saturday 22.08.2020 --

ORGs
[#0/45]
(0)


RO
[#9/45]
(8)

Dąbrowski Darek Czecze (RO1) , Drożdż Halinka (RO1) , Jączek Jarosław (PRD) , Krauze Marek (RO1) , Peuckert Jürgen (RO1) , Raduchowski Bartosz (RO1) , Vítková Sandra (RO1) , Zawierucha Bartłomiej (RO1) , Zawierucha Dorota (RO1) ,

PLEASE CONTACT US TO CHANGE SQUAD
[#4/8]
VYBRAT
Makalsky Leonid (STD+) , Shishlov Arkadi (OPN+) , Staněk Jan (OPN+) , Zalewski Marcin (PDO) ,

-- Saturday 22.08.2020 --

S-01
[#11/8]
OBSAZENO
Antosiak Maciek (PRD) , Danieluk Paweł (PRD) , Eschler Ronald (PRD) , Górka Tadeusz (PRD) , Hopkins Paul (STD) , Krause Cornelia (PRD) , Kubis Andrzej (PRD) , Noga Tadeusz (STD) , Schmitt Tristan (PDO) , Stressmann Birk (PRD) , Zintl Jens (PRD) ,

S-02
[#11/8]
OBSAZENO
Bilon Piotr (PRD) , Dąbrowski Juliusz (OPN+) , Jastrzębski Piotr (PRD) , Koronkiewicz Michał (STD) , Lind Gabriel (PRD) , Murzydło Małgorzata (STD) , Nowak Maciek (OPN+) , Nowak Bronisław (PRD) , Sądecki Marcin (PRD) , Sieczka Karol (PRD) , Zakrzewski Bartosz (OPN+) ,

S-03
[#11/8]
OBSAZENO
Buszkiewicz Lechoslaw (OPN+) , Czarnecki Rafał (OPN+) , Golisz Marcin (PDO) , Hvozdz Piotr (PCC) , Kaczmarczyk Sebastian (PRD) , Kaniewski Andrzej (PCC) , Kolowca Krzysztof (OPN+) , Manger Lars (PRD) , Pankalla Uwe (STD) , Reineck Gregor (STD+) , Sołtysek Mateusz (PRD+) ,

S-04
[#11/8]
OBSAZENO
Braun Jürgen (PRD) , Dembiński Arkadiusz (PDO) , Fleischer Alexander (PRD) , Hintze Paul (PRD) , Kabatek Emilia (PRD) , Mann Franziska (STD) , Moser Viola (PRD) , Pajestka Marek (PRD) , Theilig Michael (OPN) , Wenzel André (PRD) , Wühle Jan (STD) ,

S-05
[#11/8]
OBSAZENO
Jurkowski Marcin (PRD) , Kicerman Jacek (PRD) , Michal Gardian (PRD) , Niedzielski Przemysław (PRD) , Sobiech Marcin (STD+) , Świątek Jan (PRD) , Świątek Artur (STD) , Szymanek Arkadiusz (STD) , Tausiewicz Marcin (OPN+) , Zaworski Radosław (OPN+) , Łozyk Łukasz (PCC) ,

S-06
[#11/8]
OBSAZENO
Andrych Mariusz (PRD) , Foltán Stanislav (PCC) , Gahír Marek (PCC) , Guzy Jakub (PRD) , Ignaś Antoni (PDO) , Kaczyński Krzysztof (PRD) , Koprowski Zbyszek (PRD) , Sieczka Adam (PRD) , Skrajny Antoni (OPN+) , Stefaniak Sebastian (STD) , Švider Michal (OPN+) ,

-- Sunday 23.08.2020 --

N-01
[#8/8]
OBSAZENO
Byra Tomasz (STD+) , Galazka Marcin (STD) , Hoffman Artur (STD) , Mikeska Szymon (STD+) , Pawlik Celina (OPN+) , Rausz Daniel (STD) , Szczęsny Bartosz (STD+) , Woliński Emil (STD) ,

N-02
[#8/8]
OBSAZENO
Betlej Remigiusz (STD+) , Chłapek Wojciech (STD) , Podgórski Maciej (PRD) , Podsiadło Maciej (PRD) , Sokołowski Leszek (CLA) , Staszczyk Bartosz (PRD) , Święcki Przemysław (PRD) , Szczęsna Anna (STD) ,

N-03
[#8/8]
OBSAZENO
Aleksander Krupiński (STD) , Burzec Wiesław (STD) , Hołubowski Tomasz (PRD) , Kornijczuk Andrzej (STD) , Kotrys Bartosz (PRD) , Mizuro Maciej (PDO) , Patryk Pelc (STD) , Waślicki Karol (STD) ,

N-04
[#8/8]
OBSAZENO
Biliński Rafał (STD) , Bojanowski Piotr (PRD) , Galas Wojciech (PRD) , Komorowski Jakub (PRD) , Koper Adam (PRD) , Krawczyk Kamil (PCC) , Smołka Tomasz (PRD) , Wisniewski Maciej (PRD) ,

N-05
[#8/8]
OBSAZENO
Bocheńska Aneta (STD+) , Czarnecki Rafał (OPN+) , Hubicka Jolanta (STD) , Kaczmarek Wojciech (PRD) , Kaczmarek Ewa (PRD) , Kostuń Remigiusz (STD) , Ostrzycki Jacek (PRD) , Sanecznik Krzysztof (STD) ,

N-06
[#8/8]
OBSAZENO
Bury Dawid (STD) , Franków Maksymilian (PDO) , Glaw Norbert (PDO) , Hindermann Steffen (PRD) , Rudziński Marcin (PRD) , Seelig Timo (PRD) , Szymanek Sonia (STD) , Unold Jacek (PRD) ,

N-07
[#8/8]
OBSAZENO
Bolek Michał (PRD) , Kalinowski Kamil (PDO) , Kanz Andreas (PCC) , Małyszka Robert (PCC) , Minkowski Adam (STD) , Trenkler Markus (PRD) , Ullrich Jens (PCC) , Vetter Yvonne (STD) ,

N-08
[#8/8]
OBSAZENO
Baberske André (PCC) , Blech Thomas (PCC) , Blech Karsten (PCC) , Geiger Michael (PRD) , Hunger Max (STD) , Rödiger Toralf (PCC) , Winter Thomas (OPN+) , Zeughan Marcel (PRD) ,

N-09
[#8/8]
OBSAZENO
Biedermann Christopher (PDO) , Dembiński PCC Arkadiusz (PCC) , Focke Peter (STD) , Górski Dominik (PDO) , Grabowski Jarosław (PDO) , Holtz Paulina (STD) , Jakubowski Paweł (PRD) , Zieliński Andrzej (PRD) ,

N-10
[#8/8]
OBSAZENO
Bures Vitezslav (PCC) , Marcinek Pavel (PCC) , Müller Georg (OPN+) , Schmidt Rainer (PDO) , Schulz Marco (PRD) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Tiefenbach Martin (PCC) ,

N-11
[#8/8]
OBSAZENO
Baberske Andre (STD) , Fryer Howard (PDO) , Holzapfel Christian (PCC) , Mammitzsch Rico (PRD) , Ortmann Falko (STD+) , Pietzsch Felix (PCC) , Reinhardt Thomas (PCC) , Weichelt Frank (PRD) ,

N-12
[#0/8]
VYBRAT


© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska