logo

KLUB

Robin Šebo

EXTREME

EXTREME

SQUADCZ

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

4 round Kings Cup 2019 – Queen Jadwiga i Halinka ARMS

Registrovaní závodníci

Zobrazit squady >>


Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PříjmeníJménoRegionDivize FaktorKategorieSquadVar.SymbolZaplaceno
startovné
KeboVěkoslavCZESTDMINSSENIORORGs31108Ano
Raduchowski BartoszPOLPRDMINREGULARORGs31139Ano
StaněkJanCZEOPNMAJREGULARORGs31151Ano
StaňkováJanaCZEOPNMAJLADYORGs31152Ano
WrzesinskaAgatkaPOLPRDMINLADYORGs170Ano
Czarnecki RafałPOLOPNMAJSENIORP-0131132Ano
GórkaPiotrPOLPRDMINREGULARP-0131159Ano
IlcencoOlegPOLPRDMINREGULARP-0117273Ano
MałyszkaRobertPOLPCCMINREGULARP-0131166Ano
ŽenčárPavolSVKPDOMINREGULARP-0131136Ano
CiesielskiMarcinPOLSTDMAJREGULARM-0131141Ano
GolabTadeuszPOLOPNMAJSSENIORM-0117160Ano
KowalewskiMarekFRAPRDMINREGULARM-011729Ano
KrupińskiAleksanderPOLSTDMINREGULARM-011714Ano
KusikIgorSVKPCCMINREGULARM-013188Ano
ProkopKatarzynaPOLSTDMINLADYM-0131128Ano
WłoczewskiAdamPOLPCCMINREGULARM-01313Ano
WłoczewskiMateuszPOLPRDMINJUNIORM-01314Ano
ChłapekWojciechPOLSTDMINREGULARM-0217226Ano
FilipiakRemigiuszPOLSTDMINREGULARM-0231145Ano
FoltánStanislavSVKPCCMINREGULARM-0231169Ano
GórkaTadeuszPOLPRDMINSSENIORM-023171Ano
KaźmierowskiRafałPOLPCCMINREGULARM-0231119Ano
MurzydłoMałgorzataPOLSTDMINLADYM-0231129Ano
SądeckiMarcinPOLPRDMINREGULARM-0231157Ano
VítkováSandraCZEPRDMINLADYM-0231170Ano
GardianMichalPOLPRDMINREGULARM-031786Ano
HornaPawełPOLPRDMINREGULARM-0331147Ano
KobosKrzysztofPOLPDOMINREGULARM-0331140Ano
NiewiadomskiPiotrPOLPCCMINREGULARM-0331113Ano
WarchołRafałPOLSTDMINREGULARM-0331115Ano
WojcieszekMarcinPOLSTDMINREGULARM-0331144Ano
ZawadaKrzysztofPOLPCCMINSENIORM-0331112Ano
GałązkaMarcinPOLCLAMINREGULARM-043199Ano
KoronkiewiczMichałPOLSTDMINREGULARM-043155Ano
KrzyżewskiDamianPOLPCCMINREGULARM-0431175Ano
MajewskiArkadiuszPOLPRDMINREGULARM-0431146Ano
PawlikCelinaPOLOPNMAJLADYM-043197Ano
SauterMarcinPOLSTDMINREGULARM-0431150Ano
Stelmaszczyk PccMarekPOLPCCMINREGULARM-0431122Ano
ŁuczakowskiKrzysztofPOLSTDMINREGULARM-0431124Ano
CudnyMichałPOLOPNMAJREGULARM-0531154Ano
CzaudernaSławomirPOLOPNMAJSENIORM-0531120Ano
GórskiDominikPOLCLAMINREGULARM-0531148Ano
HoltzPaulinaPOLSTDMINLADYM-0531149Ano
KaczmarczykSebastianPOLPRDMINJUNIORM-0531165Ano
PietrzakArkadiuszPOLOPNMAJREGULARM-0531153Ano
SamsonAdrianPOLPRDMINJUNIORM-0531172
ŻytoWojciechPOLOPNMAJREGULARM-0531162Ano
CieślikJarekPOLPCCMINREGULARM-0631135Ano
CzelejTomaszPOLPRDMINREGULARM-0631156Ano
DziedzickiDamianPOLPRDMINREGULARM-0631131Ano
GromovAndrejLTUPCCMINREGULARM-0631138Ano
KapicaAleksanderPOLPDOMINREGULARM-061723Ano
KrawczykKamilPOLPCCMINREGULARM-061740Ano
MaciągPiotrPOLPRDMINREGULARM-0631110Ano
WolińskiEmilPOLSTDMINREGULARM-061741Ano
BuryDawidPOLSTDMAJREGULARM-193181Ano
HelbinGabiPOLSTDMINLADYM-191719Ano
HelbinBartekPOLSTDMAJREGULARM-191727Ano
MierzejewskiDariuszPOLSTDMINSENIORM-193195Ano
MikeskaSzymonPOLPCCMINREGULARM-191752Ano
PajestkaMarekPOLPRDMINREGULARM-1917245Ano
ŁaptaśŁukaszPOLCLAMINSENIORM-193146Ano
BocheńskaAnetaPOLSTDMINLADYM-203127Ano
GolaszPrzemysławPOLPDOMINREGULARM-203185Ano
KaczmarekWojciechPOLPRDMINSENIORM-201761Ano
KicermanJacekPOLPRDMINSSENIORM-201764DAno
LisKrzysztofPOLPDOMINSENIORM-2031103Ano
OstrzyckiJacekPOLPRDMINSENIORM-201757Ano
PietkunKrzysztofPOLPRDMINREGULARM-2017129Ano
BearcroftBenGBRPRDMINREGULARM-213182Ano
ByraTomaszPOLSTDMINREGULARM-211712Ano
KurczewskiSlawomirRSASTDMAJSSENIORM-213179Ano
MichalikKrzysztofPOLSTDMAJREGULARM-213152Ano
MuniakMaciejPOLSTDMAJREGULARM-2131155Ano
SzczęsnaAnnaPOLSTDMINLADYM-2131100Ano
SzczęsnyBartoszPOLSTDMAJREGULARM-213198Ano
FrankówMaksymilianPOLPRDMINREGULARM-2231158Ano
HoffmanArturPOLSTDMINREGULARM-2231176Ano
KałwaPrzemysławPOLPRDMINREGULARM-223190Ano
KrauzeMarekPOLCLAMINREGULARM-2231104Ano
MrózKrystynaPOLSTDMINLADYM-2231142Ano
MrózMarcinPOLPRDMINREGULARM-2231143Ano
WrzesinskiPrzemyslawPOLSTDMINREGULARM-223157Ano
Bieniasz Grzegorz POLPRDMINREGULARM-2331177
BotkováZuzanaSVKSTDMINLADYM-2331105Ano
HenešZdeněkCZEPDOMINREGULARM-2331107Ano
StelmaszczykMarekPOLOPNMAJREGULARM-2331111Ano
SzaboAlexanderSVKOPNMAJSENIORM-2331137Ano
Zaytsev YuriyPOLCLAMINSENIORM-233130Ano
BereśKrzysztofPOLOPNMAJSENIORM-243194Ano
BuszkiewiczLechoslawPOLOPNMAJSENIORM-2431173Ano
MizuroMaciejPOLPDOMINREGULARM-2431167Ano
SzczygielskiMaciejPOLSTDMINREGULARM-2431174Ano
TausiewiczMarcinPOLOPNMAJREGULARM-2431171Ano
ŁozińskaAnielaPOLPRDMINLADYM-2431160Ano
ŁozińskiPawełPOLSTDMINSENIORM-2431161Ano
ChmielewskiSławomir POLCLAMINSENIORM-2531178Ano
KowalewskiMarekFRAPRDMINREGULAR17372
DrożdżHalinkaPOLSTDMINLADYP-07 RO31163Ano
KuczyńskiPiotrPOLSTDMINSENIORP-07 RO3196Ano
NogaTadeuszPOLSTDMINSSENIORP-07 RO3173Ano
ZálejskýRostislavCZESTDMAJSENIORP-07 RO3144Ano
BurzecWieslawPOLSTDMINSSENIORP-08 RO3140Ano
CzekalaTomaszPOLPRDMINREGULARP-08 RO31109Ano
DudaMariuszPOLPRDMAJSENIORP-08 RO3191Ano
GądekWojciechPOLPRDMINREGULARP-08 RO31118Ano
MinkowskiAdamPOLPRDMINREGULARP-08 RO3192Ano


Celkem 109 střelců + 0 pouze RO

RegionSum #
CZE 6
FRA 2
GBR 1
LTU 1
POL 93
RSA 1
SVK 5
DivisionSum #
CLA 6
OPN 14
PCC 13
PDO 7
PRD 33
STD 36
DivisionCatSum #
CLA SENIOR 3
OPN LADY 2
OPN SENIOR 5
OPN SSENIOR 1
PCC SENIOR 1
PDO SENIOR 1
PRD JUNIOR 3
PRD LADY 3
PRD SENIOR 3
PRD SSENIOR 2
STD LADY 9
STD SENIOR 4
STD SSENIOR 4
IPSC L3 Fulfilled Divisions & Categories
(FULLY PAID ONLY)
OPN
  » SENIOR (5)
PCC
PRD
STD
  » LADY (9)
© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska