logo

KLUB

Robin Šebo

EXTREME

EXTREME

SQUADCZ

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

4 round Kings Cup 2019 – Queen Jadwiga i Halinka ARMS

Rejestracja

Wybierz skład...

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian mając na uwadze płynność zawodów


Zgodnie z przepisem 6.6.2 prawo startu w prematchu mają organizatorzy, sponsorzy i sędziowie
Sędziowie rejestrują się za pomocą linku w lewym menu, po akceptacji RM.


ZASADY REJESTRACJI:
Rejestracja bez wpłaty opłaty startowej jest ważna przez 10 dni. Po tym terminie zostanie automatycznie usunięta! W przypadku podania niepoprawnego adresu mailowego zawodnik nie dostanie informacji o zmianach oraz faktury.
Zawodnik ponosi odpowiedzialność za podanie niepoprawnego adresu mailowego. Faktura imienna zostanie przesłana poprzez email niezwłocznie po zaksiegowaniu wpłaty. Opłata za zawody nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika w tym samym meczu.

Legenda:
Tylko zarejestrowani zawodnicy
Zarejestrowani zawodnicy bez opłaconego startowego pomimo upływu terminu
Zarejestrowani zawodnicy - opłata startowa wpłacona.

(pokazują się tylko nazwiska zawodników)

-= Wykreśleni =-
 
Blaha Frantisek (PRD) , Braun Jürgen (PRD) , Chizhov Sergei (PRD) , Chochula Milos (PRD) , Chochula_ Milos (PRD) , Clifton Richard (PRD) , Hubicka Jolanta (STD) , Jarzabek Maciej (STD) , Jurkowski Marcin (PRD) , Jurkowski Adam (PRD) , Kabatek Emilia (PRD) , Marcela Przemysław (PDO) , Moser Viola (PRD) , Ostrowski Daniel (PDO) , Pavel Marcinek (OPN+) , Poleszak Rafał (PRD) , Predel Sebastian (PRD) , Pushkarev Sergey (CLA) , Ruciński Adam (PRD) , Rudnicki Marcin (PRD) , Sebastian Tatarczuch (STD) , Skrajny Antoni (OPN+) , Strnad Ivo (PRD) , Szymon Rypień (PRD) , Szyszkowski Krzysztof (OPN+) , Terving Armin (PRD) , Tomczak Andrzej (PCC) , Vybíral Jan (STD) , Vybíralová Miluše (STD) , Wadełek Paweł (STD) , Weiss Dominik (PCC) , Wichary Andrzej (PCC) , Wilczynski Artur (STD) , Zaworski Radosław (OPN+) , Żbikowski Paweł (PRD) ,

Niezpałacono w terminie
 

Lista rezerwowa / WAITING LIST
 

-- Friday 02.08.2019 --

ORGs
[#5/40]
Kebo Věkoslav (STD) , Raduchowski Bartosz (PRD) , Staněk Jan (OPN+) , Staňková Jana (OPN+) , Wrzesinska Agatka (PRD) ,

RO
[#0/40]

-- Friday 02.08.2019 --

P-01
[#5/30]
Wybierz
Czarnecki Rafał (OPN+) , Górka Piotr (PRD) , Ilcenco Oleg (PRD) , Małyszka Robert (PCC) , Ženčár Pavol (PDO) ,

P-07 RO
[#4/40]
Drożdż Halinka (STD) , Kuczyński Piotr (STD) , Noga Tadeusz (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

P-08 RO
[#5/40]
Burzec Wieslaw (STD) , Czekala Tomasz (PRD) , Duda Mariusz (PRD+) , Gądek Wojciech (PRD) , Minkowski Adam (PRD) ,

-- Saturday 03.08.2019 --

M-01
[#8/7]
ZAJĘTE
Ciesielski Marcin (STD+) , Golab Tadeusz (OPN+) , Kowalewski Marek (PRD) , Krupiński Aleksander (STD) , Kusik Igor (PCC) , Prokop Katarzyna (STD) , Włoczewski Adam (PCC) , Włoczewski Mateusz (PRD) ,

M-02
[#8/7]
ZAJĘTE
Chłapek Wojciech (STD) , Filipiak Remigiusz (STD) , Foltán Stanislav (PCC) , Górka Tadeusz (PRD) , Kaźmierowski Rafał (PCC) , Murzydło Małgorzata (STD) , Sądecki Marcin (PRD) , Vítková Sandra (PRD) ,

M-03
[#7/7]
ZAJĘTE
Gardian Michal (PRD) , Horna Paweł (PRD) , Kobos Krzysztof (PDO) , Niewiadomski Piotr (PCC) , Warchoł Rafał (STD) , Wojcieszek Marcin (STD) , Zawada Krzysztof (PCC) ,

M-04
[#8/7]
ZAJĘTE
Gałązka Marcin (CLA) , Koronkiewicz Michał (STD) , Krzyżewski Damian (PCC) , Majewski Arkadiusz (PRD) , Pawlik Celina (OPN+) , Sauter Marcin (STD) , Stelmaszczyk Pcc Marek (PCC) , Łuczakowski Krzysztof (STD) ,

M-05
[#8/7]
ZAJĘTE
Cudny Michał (OPN+) , Czauderna Sławomir (OPN+) , Górski Dominik (CLA) , Holtz Paulina (STD) , Kaczmarczyk Sebastian (PRD) , Pietrzak Arkadiusz (OPN+) , Samson Adrian (PRD) , Żyto Wojciech (OPN+) ,

M-06
[#8/7]
ZAJĘTE
Cieślik Jarek (PCC) , Czelej Tomasz (PRD) , Dziedzicki Damian (PRD) , Gromov Andrej (PCC) , Kapica Aleksander (PDO) , Krawczyk Kamil (PCC) , Maciąg Piotr (PRD) , Woliński Emil (STD) ,

M-07
[#0/7]
Wybierz

-- Sunday 04.08.2019 --

M-19
[#7/7]
ZAJĘTE
Bury Dawid (STD+) , Helbin Gabi (STD) , Helbin Bartek (STD+) , Mierzejewski Dariusz (STD) , Mikeska Szymon (PCC) , Pajestka Marek (PRD) , Łaptaś Łukasz (CLA) ,

M-20
[#7/7]
ZAJĘTE
Bocheńska Aneta (STD) , Golasz Przemysław (PDO) , Kaczmarek Wojciech (PRD) , Kicerman Jacek (PRD) , Lis Krzysztof (PDO) , Ostrzycki Jacek (PRD) , Pietkun Krzysztof (PRD) ,

M-21
[#7/7]
ZAJĘTE
Bearcroft Ben (PRD) , Byra Tomasz (STD) , Kurczewski Slawomir (STD+) , Michalik Krzysztof (STD+) , Muniak Maciej (STD+) , Szczęsna Anna (STD) , Szczęsny Bartosz (STD+) ,

M-22
[#7/7]
ZAJĘTE
Franków Maksymilian (PRD) , Hoffman Artur (STD) , Kałwa Przemysław (PRD) , Krauze Marek (CLA) , Mróz Krystyna (STD) , Mróz Marcin (PRD) , Wrzesinski Przemyslaw (STD) ,

M-23
[#6/7]
Wybierz
Bieniasz Grzegorz (PRD) , Botková Zuzana (STD) , Heneš Zdeněk (PDO) , Stelmaszczyk Marek (OPN+) , Szabo Alexander (OPN+) , Zaytsev Yuriy (CLA) ,

M-24
[#7/7]
ZAJĘTE
Bereś Krzysztof (OPN+) , Buszkiewicz Lechoslaw (OPN+) , Mizuro Maciej (PDO) , Szczygielski Maciej (STD) , Tausiewicz Marcin (OPN+) , Łozińska Aniela (PRD) , Łoziński Paweł (STD) ,

M-25
[#1/7]
Wybierz
Chmielewski Sławomir (CLA) ,


© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska