logo

KLUB

Robin Šebo

EXTREME

EXTREME

SQUADCZ

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

4 round Kings Cup 2019 – Queen Jadwiga i Halinka ARMS

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách a doručení faktury.
Faktura na jméno bude zaslána emailem následně po obdržení platby. Startovné je nevratné, lze přenést na jiného závodníka ve stejném závodu.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

-= Wykreśleni =-
 
Blaha Frantisek (PRD) , Braun Jürgen (PRD) , Chizhov Sergei (PRD) , Chochula Milos (PRD) , Chochula_ Milos (PRD) , Clifton Richard (PRD) , Hubicka Jolanta (STD) , Jarzabek Maciej (STD) , Jurkowski Marcin (PRD) , Jurkowski Adam (PRD) , Kabatek Emilia (PRD) , Marcela Przemysław (PDO) , Moser Viola (PRD) , Ostrowski Daniel (PDO) , Pavel Marcinek (OPN+) , Poleszak Rafał (PRD) , Predel Sebastian (PRD) , Pushkarev Sergey (CLA) , Ruciński Adam (PRD) , Rudnicki Marcin (PRD) , Sebastian Tatarczuch (STD) , Skrajny Antoni (OPN+) , Strnad Ivo (PRD) , Szymon Rypień (PRD) , Szyszkowski Krzysztof (OPN+) , Terving Armin (PRD) , Tomczak Andrzej (PCC) , Vybíral Jan (STD) , Vybíralová Miluše (STD) , Wadełek Paweł (STD) , Weiss Dominik (PCC) , Wichary Andrzej (PCC) , Wilczynski Artur (STD) , Zaworski Radosław (OPN+) , Żbikowski Paweł (PRD) ,

Niezpałacono w terminie
 

Lista rezerwowa / WAITING LIST
 

-- Friday 02.08.2019 --

ORGs
[#5/40]
Kebo Věkoslav (STD) , Raduchowski Bartosz (PRD) , Staněk Jan (OPN+) , Staňková Jana (OPN+) , Wrzesinska Agatka (PRD) ,

RO
[#0/40]

-- Friday 02.08.2019 --

P-01
[#5/30]
VYBRAT
Czarnecki Rafał (OPN+) , Górka Piotr (PRD) , Ilcenco Oleg (PRD) , Małyszka Robert (PCC) , Ženčár Pavol (PDO) ,

P-07 RO
[#4/40]
Drożdż Halinka (STD) , Kuczyński Piotr (STD) , Noga Tadeusz (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

P-08 RO
[#5/40]
Burzec Wieslaw (STD) , Czekala Tomasz (PRD) , Duda Mariusz (PRD+) , Gądek Wojciech (PRD) , Minkowski Adam (PRD) ,

-- Saturday 03.08.2019 --

M-01
[#8/7]
OBSAZENO
Ciesielski Marcin (STD+) , Golab Tadeusz (OPN+) , Kowalewski Marek (PRD) , Krupiński Aleksander (STD) , Kusik Igor (PCC) , Prokop Katarzyna (STD) , Włoczewski Adam (PCC) , Włoczewski Mateusz (PRD) ,

M-02
[#8/7]
OBSAZENO
Chłapek Wojciech (STD) , Filipiak Remigiusz (STD) , Foltán Stanislav (PCC) , Górka Tadeusz (PRD) , Kaźmierowski Rafał (PCC) , Murzydło Małgorzata (STD) , Sądecki Marcin (PRD) , Vítková Sandra (PRD) ,

M-03
[#7/7]
OBSAZENO
Gardian Michal (PRD) , Horna Paweł (PRD) , Kobos Krzysztof (PDO) , Niewiadomski Piotr (PCC) , Warchoł Rafał (STD) , Wojcieszek Marcin (STD) , Zawada Krzysztof (PCC) ,

M-04
[#8/7]
OBSAZENO
Gałązka Marcin (CLA) , Koronkiewicz Michał (STD) , Krzyżewski Damian (PCC) , Majewski Arkadiusz (PRD) , Pawlik Celina (OPN+) , Sauter Marcin (STD) , Stelmaszczyk Pcc Marek (PCC) , Łuczakowski Krzysztof (STD) ,

M-05
[#8/7]
OBSAZENO
Cudny Michał (OPN+) , Czauderna Sławomir (OPN+) , Górski Dominik (CLA) , Holtz Paulina (STD) , Kaczmarczyk Sebastian (PRD) , Pietrzak Arkadiusz (OPN+) , Samson Adrian (PRD) , Żyto Wojciech (OPN+) ,

M-06
[#8/7]
OBSAZENO
Cieślik Jarek (PCC) , Czelej Tomasz (PRD) , Dziedzicki Damian (PRD) , Gromov Andrej (PCC) , Kapica Aleksander (PDO) , Krawczyk Kamil (PCC) , Maciąg Piotr (PRD) , Woliński Emil (STD) ,

M-07
[#0/7]
VYBRAT

-- Sunday 04.08.2019 --

M-19
[#7/7]
OBSAZENO
Bury Dawid (STD+) , Helbin Gabi (STD) , Helbin Bartek (STD+) , Mierzejewski Dariusz (STD) , Mikeska Szymon (PCC) , Pajestka Marek (PRD) , Łaptaś Łukasz (CLA) ,

M-20
[#7/7]
OBSAZENO
Bocheńska Aneta (STD) , Golasz Przemysław (PDO) , Kaczmarek Wojciech (PRD) , Kicerman Jacek (PRD) , Lis Krzysztof (PDO) , Ostrzycki Jacek (PRD) , Pietkun Krzysztof (PRD) ,

M-21
[#7/7]
OBSAZENO
Bearcroft Ben (PRD) , Byra Tomasz (STD) , Kurczewski Slawomir (STD+) , Michalik Krzysztof (STD+) , Muniak Maciej (STD+) , Szczęsna Anna (STD) , Szczęsny Bartosz (STD+) ,

M-22
[#7/7]
OBSAZENO
Franków Maksymilian (PRD) , Hoffman Artur (STD) , Kałwa Przemysław (PRD) , Krauze Marek (CLA) , Mróz Krystyna (STD) , Mróz Marcin (PRD) , Wrzesinski Przemyslaw (STD) ,

M-23
[#6/7]
VYBRAT
Bieniasz Grzegorz (PRD) , Botková Zuzana (STD) , Heneš Zdeněk (PDO) , Stelmaszczyk Marek (OPN+) , Szabo Alexander (OPN+) , Zaytsev Yuriy (CLA) ,

M-24
[#7/7]
OBSAZENO
Bereś Krzysztof (OPN+) , Buszkiewicz Lechoslaw (OPN+) , Mizuro Maciej (PDO) , Szczygielski Maciej (STD) , Tausiewicz Marcin (OPN+) , Łozińska Aniela (PRD) , Łoziński Paweł (STD) ,

M-25
[#1/7]
VYBRAT
Chmielewski Sławomir (CLA) ,


© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska