logo

KLUB

Robin Šebo

EXTREME

EXTREME

SQUADCZ

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

3 round Kings Cup 2019 – King Wladyslaw Il Jagiello

Zarejestrowani zawodnicy

Pokaż drużyny >>


Legenda:
Tylko zarejestrowani zawodnicy
Zarejestrowani zawodnicy bez opłaconego startowego pomimo upływu terminu
Zarejestrowani zawodnicy - opłata startowa wpłacona.

(pokazują się tylko nazwiska zawodników)

NazwiskoImięRegionDivize FaktorKategoriaSquadSymbol opłatyOpłata
opłacona
BajdanTomaszCZESTDMINREGULARRO17206
BarancikIvanSVKPDOMINREGULARM-042692
BarwickiKarolPOLSTDMINREGULARM-162664
BerezowskiPawełPOLPRDMINSSENIORRO2669
BlahaFrantisekSVKPRDMINREGULARRO17204
BocheńskaAnetaPOLSTDMINLADYM-242626
BraunJürgenGERPRDMINSENIORM-352660
BurzecWieslawPOLSTDMINSSENIORRO17130
ByraTomaszPOLSTDMINREGULARM-191712Tak
Chizhov Sergei RUSPRDMINREGULARM-1517292
ChochulaMilosSVKPRDMINREGULARM-042691
ChłapekWojciechPOLSTDMINREGULARM-3317226Tak
CzaudernaSławomirPOLOPNMAJSENIORM-052694Tak
FadeevaOxanaESTPRDMINLADYM-192690
GardianMichalPOLPRDMINREGULARM-091786Tak
GolabTadeuszPOLOPNMAJSSENIORM-1617160Tak
GolaszPrzemysławPOLPDOMINREGULARM-272686
GórkaTadeuszPOLPRDMINSSENIORRO2670
GoslickiRafałPOLCLAMINREGULARRO1795
HelbinGabiPOLSTDMINLADYM-251719Tak
HelbinBartekPOLSTDMAJREGULARM-251727Tak
IlcencoOlegPOLPRDMINREGULARP-0117273Tak
IvaskeviciusSauliusPOLPRDMINREGULARM-0817183
KabatekEmiliaGERPRDMINLADYM-352662
KaczmarekWojciechPOLPRDMINSENIORM-241761Tak
KapicaAleksanderPOLPDOMINREGULARM-071723Tak
KałwaPrzemysławPOLPRDMINREGULARM-262682
KeidelBurkhardGERSTDMINSENIORM-122687
KicermanJacekPOLPRDMINSSENIORM-241764CTak
KoltsovMihhailESTPRDMINREGULARM-192689
KoronkiewiczMichałPOLSTDMINREGULARRO17191
KowalewskiMarekFRAPRDMINREGULARM-021729Tak
KrawczykKamilPOLPCCMINREGULARM-071740Tak
KrupińskiAleksanderPOLSTDMINREGULARM-011714Tak
KucperTomaszPOLSTDMINREGULARRO17216
KuczyńskiPiotrPOLSTDMINSENIORRO2679
KurczewskiSlavekPOLSTDMAJSSENIORM-282680
MatuszczakLukaszPOLPCCMINREGULARRO179
MichalikKrzysztofPOLSTDMAJREGULARM-3517176
MierzejewskiDariuszPOLSTDMINREGULARRO2671
MikeskaSzymonPOLSTDMINREGULARM-221752Tak
MoserViolaGERPRDMINLADYM-352661
MuniakMaciejPOLSTDMAJREGULARM-342693
NogaTadeuszPOLSTDMINSSENIORRO2673
OstrzyckiJacekPOLPRDMINSENIORM-241757Tak
PajestkaMarekPOLPRDMINREGULARM-2017245Tak
PavelMarcinekPOLOPNMAJREGULARM-0517233
PietkunKrzysztofPOLPRDMINREGULARM-2417129Tak
PolańskiArturPOLPRDMINREGULARM-252641Tak
PredelSebastianPOLPRDMINREGULARM-121765
PushkarevSergeyRUSCLAMINSENIORM-0917284
RabiegaWojtekPOLPRDMINREGULARRO17152
RösslerVolkerGERPRDMINREGULARM-122688
RucińskiAdamPOLPRDMINREGULARM-281791c
RudnickiMarcinPOLPRDMINREGULARM-3217168
SadlonBartoszPOLSTDMINREGULARRO173
SebastianTatarczuchPOLSTDMINREGULARM-261762
ShutyaevOlegRUSPCCMINREGULARM-081785
SzymańskiPawełPOLPCCMINREGULARM-032685
SzymonRypieńPOLPRDMINREGULARM-261760
TervingArminGERPRDMINSENIORM-352663
TomczakAndrzejPOLPCCMINREGULARM-03266
WadełekPawełPOLSTDMINSENIORM-281749
WeissDominikPOLPCCMINREGULARM-302658
WicharyAndrzejPOLPCCMINREGULARM-301753
WilczynskiArturPOLSTDMINREGULARM-2517166
WojcieszekMarcinPOLSTDMINREGULARM-302684Tak
WolińskiEmilPOLSTDMINREGULARM-071741Tak
WrzesinskaAgatkaPOLPRDMINLADYRO170Tak
WrzesinskiPrzemyslawPOLSTDMINREGULARRO17205
WłoczewskiMateuszPOLPRDMINJUNIORRO1711
WłoczewskiAdamPOLPRDMINREGULARRO1710
ZálejskáDrahaCZESTDMINLADYRO2644
ZálejskýRostislavCZESTDMAJSENIORRO2643
ZaworskiRadosławPOLOPNMAJSENIORM-3217159
Zaytsev YuriyPOLCLAMINSENIORM-081775
ŻbikowskiPawełPOLPRDMINSENIORM-181717
ŻytoWojciechPOLOPNMAJREGULARM-052695
ŁaptaśŁukaszPOLCLAMINSENIORRO17153


Razem 79 zawodnicy + 0 tylko RO

RegionSum #
CZE 3
EST 2
FRA 1
GER 6
POL 61
RUS 3
SVK 3
DivisionSum #
CLA 4
OPN 5
PCC 7
PDO 3
PRD 32
STD 28
DivisionCatSum #
CLA SENIOR 3
OPN SENIOR 2
OPN SSENIOR 1
PRD JUNIOR 1
PRD LADY 4
PRD SENIOR 5
PRD SSENIOR 3
STD LADY 3
STD SENIOR 4
STD SSENIOR 3
IPSC L3 Fulfilled Divisions & Categories
(FULLY PAID ONLY)
PRD
© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska