logo

KLUB

Robin Šebo

EXTREME

EXTREME

SQUADCZ

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

3 round Kings Cup 2019 – King Wladyslaw Il Jagiello

Rejestracja

Wybierz skład...

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian mając na uwadze płynność zawodów


Zgodnie z przepisem 6.6.2 prawo startu w prematchu mają organizatorzy, sponsorzy i sędziowie
Sędziowie rejestrują się za pomocą linku w lewym menu, po akceptacji RM.


ZASADY REJESTRACJI:
Rejestracja bez wpłaty opłaty startowej jest ważna przez 10 dni. Po tym terminie zostanie automatycznie usunięta! W przypadku podania niepoprawnego adresu mailowego zawodnik nie dostanie informacji o zmianach oraz faktury.
Zawodnik ponosi odpowiedzialność za podanie niepoprawnego adresu mailowego. Faktura imienna zostanie przesłana poprzez email niezwłocznie po zaksiegowaniu wpłaty. Opłata za zawody nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika w tym samym meczu.

Legenda:
Tylko zarejestrowani zawodnicy
Zarejestrowani zawodnicy bez opłaconego startowego pomimo upływu terminu
Zarejestrowani zawodnicy - opłata startowa wpłacona.

(pokazują się tylko nazwiska zawodników)

-= Wykreśleni =-
 

Niezpałacono w terminie
 

Lista rezerwowa / WAITING LIST
 

-- piatek 28.06.2019 --

ORGs
[#0/0]

RO
[#21/0]
Bajdan Tomasz (STD) , Berezowski Paweł (PRD) , Blaha Frantisek (PRD) , Burzec Wieslaw (STD) , Górka Tadeusz (PRD) , Goslicki Rafał (CLA) , Koronkiewicz Michał (STD) , Kucper Tomasz (STD) , Kuczyński Piotr (STD) , Matuszczak Lukasz (PCC) , Mierzejewski Dariusz (STD) , Noga Tadeusz (STD) , Rabiega Wojtek (PRD) , Sadlon Bartosz (STD) , Wrzesinska Agatka (PRD) , Wrzesinski Przemyslaw (STD) , Włoczewski Mateusz (PRD) , Włoczewski Adam (PRD) , Zálejská Draha (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) , Łaptaś Łukasz (CLA) ,

-- piatek 28.06.2019 --

P-01
[#1/0]
ZAJĘTE
Ilcenco Oleg (PRD) ,

-- Saturday 29.06.2019 --

M-01
[#1/0]
ZAJĘTE
Krupiński Aleksander (STD) ,

M-02
[#1/0]
ZAJĘTE
Kowalewski Marek (PRD) ,

M-03
[#2/0]
ZAJĘTE
Szymański Paweł (PCC) , Tomczak Andrzej (PCC) ,

M-04
[#2/0]
ZAJĘTE
Barancik Ivan (PDO) , Chochula Milos (PRD) ,

M-05
[#3/0]
ZAJĘTE
Czauderna Sławomir (OPN+) , Pavel Marcinek (OPN+) , Żyto Wojciech (OPN+) ,

M-06
[#0/0]
ZAJĘTE

M-07
[#3/0]
ZAJĘTE
Kapica Aleksander (PDO) , Krawczyk Kamil (PCC) , Woliński Emil (STD) ,

M-08
[#3/0]
ZAJĘTE
Ivaskevicius Saulius (PRD) , Shutyaev Oleg (PCC) , Zaytsev Yuriy (CLA) ,

M-09
[#2/0]
ZAJĘTE
Gardian Michal (PRD) , Pushkarev Sergey (CLA) ,

M-10
[#0/0]
ZAJĘTE

M-11
[#0/0]
ZAJĘTE

M-12
[#3/0]
ZAJĘTE
Keidel Burkhard (STD) , Predel Sebastian (PRD) , Rössler Volker (PRD) ,

M-13
[#0/0]
ZAJĘTE

M-14
[#0/0]
ZAJĘTE

M-15
[#1/0]
ZAJĘTE
Chizhov Sergei (PRD) ,

M-16
[#2/0]
ZAJĘTE
Barwicki Karol (STD) , Golab Tadeusz (OPN+) ,

M-17
[#0/0]
ZAJĘTE

M-18
[#1/0]
ZAJĘTE
Żbikowski Paweł (PRD) ,

-- Sunday 30.06.2019 --

M-19
[#3/0]
ZAJĘTE
Byra Tomasz (STD) , Fadeeva Oxana (PRD) , Koltsov Mihhail (PRD) ,

M-20
[#1/0]
ZAJĘTE
Pajestka Marek (PRD) ,

M-21
[#0/0]
ZAJĘTE

M-22
[#1/0]
ZAJĘTE
Mikeska Szymon (STD) ,

M-23
[#0/0]
ZAJĘTE

M-24
[#5/0]
ZAJĘTE
Bocheńska Aneta (STD) , Kaczmarek Wojciech (PRD) , Kicerman Jacek (PRD) , Ostrzycki Jacek (PRD) , Pietkun Krzysztof (PRD) ,

M-25
[#4/0]
ZAJĘTE
Helbin Gabi (STD) , Helbin Bartek (STD+) , Polański Artur (PRD) , Wilczynski Artur (STD) ,

M-26
[#3/0]
ZAJĘTE
Kałwa Przemysław (PRD) , Sebastian Tatarczuch (STD) , Szymon Rypień (PRD) ,

M-27
[#1/0]
ZAJĘTE
Golasz Przemysław (PDO) ,

M-28
[#3/0]
ZAJĘTE
Kurczewski Slavek (STD+) , Ruciński Adam (PRD) , Wadełek Paweł (STD) ,

M-29
[#0/0]
ZAJĘTE

M-30
[#3/0]
ZAJĘTE
Weiss Dominik (PCC) , Wichary Andrzej (PCC) , Wojcieszek Marcin (STD) ,

M-31
[#0/0]
ZAJĘTE

M-32
[#2/0]
ZAJĘTE
Rudnicki Marcin (PRD) , Zaworski Radosław (OPN+) ,

M-33
[#1/0]
ZAJĘTE
Chłapek Wojciech (STD) ,

M-34
[#1/0]
ZAJĘTE
Muniak Maciej (STD+) ,

M-35
[#5/0]
ZAJĘTE
Braun Jürgen (PRD) , Kabatek Emilia (PRD) , Michalik Krzysztof (STD+) , Moser Viola (PRD) , Terving Armin (PRD) ,

M-36
[#0/0]
ZAJĘTE


© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska