logo

KLUB

Robin Šebo

EXTREME

EXTREME

SQUADCZ

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

3 round Kings Cup 2019 – King Wladyslaw Il Jagiello

Rejestracja

Wybierz skład...

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian mając na uwadze płynność zawodów


Zgodnie z przepisem 6.6.2 prawo startu w prematchu mają organizatorzy, sponsorzy i sędziowie
Sędziowie rejestrują się za pomocą linku w lewym menu, po akceptacji RM.


ZASADY REJESTRACJI:
Rejestracja bez wpłaty opłaty startowej jest ważna przez 10 dni. Po tym terminie zostanie automatycznie usunięta! W przypadku podania niepoprawnego adresu mailowego zawodnik nie dostanie informacji o zmianach oraz faktury.
Zawodnik ponosi odpowiedzialność za podanie niepoprawnego adresu mailowego. Faktura imienna zostanie przesłana poprzez email niezwłocznie po zaksiegowaniu wpłaty. Opłata za zawody nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika w tym samym meczu.

Legenda:
Tylko zarejestrowani zawodnicy
Zarejestrowani zawodnicy bez opłaconego startowego pomimo upływu terminu
Zarejestrowani zawodnicy - opłata startowa wpłacona.

(pokazują się tylko nazwiska zawodników)

-= Wykreśleni =-
 
Bajdan Tomasz (STD) , Barancik Ivan (PDO) , Barwicki Karol (STD) , Berezowski Paweł (PRD) , Blaha Frantisek (PRD) , Bocheńska Aneta (STD) , Braun Jürgen (PRD) , Burzec Wieslaw (STD) , Chizhov Sergei (PRD) , Chochula Milos (PRD) , Golasz Przemysław (PDO) , Górka Tadeusz (PRD) , Goslicki Rafał (CLA) , Ivaskevicius Saulius (PRD) , Kabatek Emilia (PRD) , Kałwa Przemysław (PRD) , Keidel Burkhard (STD) , Koltsov Mihhail (PRD) , Koronkiewicz Michał (STD) , Kucper Tomasz (STD) , Kuczyński Piotr (STD) , Kurczewski Slavek (STD+) , Matuszczak Lukasz (PCC) , Michalik Krzysztof (STD+) , Mierzejewski Dariusz (STD) , Moser Viola (PRD) , Muniak Maciej (STD+) , Noga Tadeusz (STD) , Pavel Marcinek (OPN+) , Predel Sebastian (PRD) , Pushkarev Sergey (CLA) , Rabiega Wojtek (PRD) , Rössler Volker (PRD) , Ruciński Adam (PRD) , Rudnicki Marcin (PRD) , Sadlon Bartosz (STD) , Sebastian Tatarczuch (STD) , Shutyaev Oleg (PCC) , Szymański Paweł (PCC) , Szymon Rypień (PRD) , Terving Armin (PRD) , Tomczak Andrzej (PCC) , Wadełek Paweł (STD) , Weiss Dominik (PCC) , Wichary Andrzej (PCC) , Wilczynski Artur (STD) , Wrzesinski Przemyslaw (STD) , Włoczewski Mateusz (PRD) , Włoczewski Adam (PRD) , Zálejská Draha (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) , Zaworski Radosław (OPN+) , Zaytsev Yuriy (CLA) , Żbikowski Paweł (PRD) , Żyto Wojciech (OPN+) , Łaptaś Łukasz (CLA) ,

Niezpałacono w terminie
 

Lista rezerwowa / WAITING LIST
 

-- piatek 28.06.2019 --

ORGs
[#0/0]

RO
[#1/0]
Wrzesinska Agatka (PRD) ,

-- piatek 28.06.2019 --

P-01
[#1/0]
ZAJĘTE
Ilcenco Oleg (PRD) ,

-- Saturday 29.06.2019 --

M-01
[#1/0]
ZAJĘTE
Krupiński Aleksander (STD) ,

M-02
[#1/0]
ZAJĘTE
Kowalewski Marek (PRD) ,

M-03
[#0/0]
ZAJĘTE

M-04
[#0/0]
ZAJĘTE

M-05
[#1/0]
ZAJĘTE
Czauderna Sławomir (OPN+) ,

M-06
[#0/0]
ZAJĘTE

M-07
[#3/0]
ZAJĘTE
Kapica Aleksander (PDO) , Krawczyk Kamil (PCC) , Woliński Emil (STD) ,

M-08
[#0/0]
ZAJĘTE

M-09
[#1/0]
ZAJĘTE
Gardian Michal (PRD) ,

M-10
[#0/0]
ZAJĘTE

M-11
[#0/0]
ZAJĘTE

M-12
[#0/0]
ZAJĘTE

M-13
[#0/0]
ZAJĘTE

M-14
[#0/0]
ZAJĘTE

M-15
[#0/0]
ZAJĘTE

M-16
[#1/0]
ZAJĘTE
Golab Tadeusz (OPN+) ,

M-17
[#0/0]
ZAJĘTE

M-18
[#0/0]
ZAJĘTE

-- Sunday 30.06.2019 --

M-19
[#2/0]
ZAJĘTE
Byra Tomasz (STD) , Fadeeva Oxana (PRD) ,

M-20
[#1/0]
ZAJĘTE
Pajestka Marek (PRD) ,

M-21
[#0/0]
ZAJĘTE

M-22
[#1/0]
ZAJĘTE
Mikeska Szymon (STD) ,

M-23
[#0/0]
ZAJĘTE

M-24
[#4/0]
ZAJĘTE
Kaczmarek Wojciech (PRD) , Kicerman Jacek (PRD) , Ostrzycki Jacek (PRD) , Pietkun Krzysztof (PRD) ,

M-25
[#3/0]
ZAJĘTE
Helbin Gabi (STD) , Helbin Bartek (STD+) , Polański Artur (PRD) ,

M-26
[#0/0]
ZAJĘTE

M-27
[#0/0]
ZAJĘTE

M-28
[#0/0]
ZAJĘTE

M-29
[#0/0]
ZAJĘTE

M-30
[#1/0]
ZAJĘTE
Wojcieszek Marcin (STD) ,

M-31
[#0/0]
ZAJĘTE

M-32
[#0/0]
ZAJĘTE

M-33
[#1/0]
ZAJĘTE
Chłapek Wojciech (STD) ,

M-34
[#0/0]
ZAJĘTE

M-35
[#0/0]
ZAJĘTE

M-36
[#0/0]
ZAJĘTE


© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska