logo

MAIN MENU


KLUB

Robin Šebo

EXTREME

EXTREME

SQUADCZ

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

2 round Kings Cup 2019 – King Wladyslaw Lokietek

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách a doručení faktury.
Faktura na jméno bude zaslána emailem následně po obdržení platby. Startovné je nevratné, lze přenést na jiného závodníka ve stejném závodu.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

-= Wykreśleni =-
 
Barwicki Karol (STD) , Betlej Remigiusz (STD) , Braun Jürgen (PDO) , Ignaś Antoni (PRD) , Ivaskevicius Saulius (PRD) , Kabatek Emila (PRD) , Moser Viola (PRD) , Muniak Maciej (STD+) , Novotný Ml. Zdeněk (PRD) , Rzemiński Robert (PRD) , Szymański Paweł (PCC) , Terving Armin (PRD) , Tomczak Andrzej (STD) , Wilczynski_ Artur (STD) ,

Niezpałacono w terminie
 

Lista rezerwowa / WAITING LIST
 

-- piatek 24.05.2019 --

ORGs
[#1/20]
Staněk Jan (OPN+) ,

RO
[#19/20]
Berezowski Paweł (PRD) , Burzec Wieslaw (STD) , Gàbor Sötét (PCC) , Gądek Wojciech (RO1) , Górka Tadeusz (PRD) , Goslicki Rafał (CLA) , Karkutkiewicz Mariusz (PRD) , Koronkiewicz Michał (STD) , Kuczyński Piotr (STD) , Kurz Johann (OPN+) , Mierzejewski Dariusz (STD) , Noga Tadeusz (STD) , Rabiega Wojtek (PRD) , Rokita Zbigniew (STD) , Wieczorek Grzegorz (PDO) , Włoczewski Mateusz (PRD) , Włoczewski Adam (PRD) , Zálejská Draha (STD) , Zálejský Rostislav (STD+) ,

-- Friday 24.05.2019 --

P-01
[#8/30]
VYBRAT
Benova Daniela (STD) , Czarnecki Rafał (OPN+) , Duczek Piotr (STD+) , Ilcenco Oleg (PRD) , Pupala Ondrej (PDO) , Stanko Pavol (STD+) , Weglarczyk Mariusz (PCC) , Wilczynski Artur (PCC) ,

-- Saturday 25.05.2019 --

M-01
[#7/7]
OBSAZENO
Eschler Ronald (PRD) , Gardian Michal (PRD) , Kobos Krzysztof (PDO) , Kowalewski Marek (PRD) , Krause Cornelia (PRD) , Krupiński Aleksander (STD) , Stressmann Birk (PRD) ,

M-02
[#8/7]
OBSAZENO
Hell Katja (OPN+) , Heneš Zdenek (PDO) , Kapica Aleksander (PDO) , Kolwe Thomas (OPN+) , Krawczyk Kamil (PCC) , Schlette Karsten (OPN+) , Šustr Miloš (PCC) , Woliński Emil (STD) ,

M-03
[#7/7]
OBSAZENO
Cemsak Martin (PRD) , Chochula Miloš (CLA) , Hoczyk Andrzej (STD) , Jarzabek Maciej (PCC) , Jaźwiński Arkadiusz (PCC) , Murzydło Małgorzata (STD) , Tomczak senior Andrzej (PCC) ,

M-04
[#7/7]
OBSAZENO
Ludwin Piotr (PRD) , Niewiadomski Piotr (PCC) , Pałka Tadeusz (STD) , Pushkarev Sergey (CLA) , Weiss Dominik (PCC) , Zawada Krzysztof (PCC) , Łuczakowski Krzysztof (STD) ,

M-05
[#7/7]
OBSAZENO
Chizhov Sergei (PRD) , Golab Tadeusz (OPN+) , Górka Piotr (PRD) , Hajduga Maciej (STD) , Shutyaev Oleg (PCC) , Szyszkowski Krzysztof (OPN+) , Zaytsev Yuriy (CLA) ,

M-06
[#7/7]
OBSAZENO
Cudny Michał (OPN+) , Czauderna Sławomir (OPN+) , Kania Marek (STD) , Poleszak Rafał (STD) , Remigiusz Filipiak (STD) , Żyto Wojciech (OPN+) , Łoziński Paweł (STD) ,

M-07
[#8/7]
OBSAZENO
Byra Tomasz (STD) , Ciesielski Marcin (STD+) , Kolowca Krzysztof (OPN+) , Michalec Ľubomír (PRD) , Miroslav Zapletal (PRD) , Polański Artur (PRD) , Sądecki Marcin (PRD) , Żbikowski Paweł (PRD) ,

M-08
[#0/7]
VYBRAT

-- Sunday 26.05.2019 --

M-19
[#7/7]
OBSAZENO
Golasz Przemysław (PDO) , Jencik Milan (PRD) , Pajestka Marek (PRD) , Panienski Pawel (PCC) , Predel Sebastian (PRD) , Słodkowski-Struzik Przemek (STD) , Tišťan Martin (PRD) ,

M-20
[#8/7]
OBSAZENO
Bury Dawid (STD+) , Helbin Gabi (STD) , Helbin Bartek (STD+) , Kolakowski Jan (PDO) , Lotko-Łozińska Aniela (PRD) , Ostrowski Daniel (PDO) , Turakiewicz Leszek (STD) , Winter Thomas (OPN+) ,

M-21
[#7/7]
OBSAZENO
Antol Juraj (PRD) , Kieloch Szymon (PRD) , Koponen Tommi (OPN+) , Peippo Matti (OPN+) , Polievka Lubomír (PRD) , Rúžička Milan (PRD) , Talpaš Jozef (PRD) ,

M-22
[#7/7]
OBSAZENO
Bereś Krzysztof (OPN+) , Bugajski Łukasz (STD) , Chłapek Wojciech (STD) , Gonciarz Michał (STD) , Jurkowski Marcin (PRD) , Jurkowski Adam (PRD) , Mikeska Szymon (PCC) ,

M-23
[#7/7]
OBSAZENO
Gałązka Marcin (CLA) , Kałwa Przemysław (PRD) , Pawlik Celina (OPN+) , Sebastian Tatarczuch (STD) , Szczęsna Anna (STD) , Szczęsny Bartosz (STD+) , Szymon Rypień (PRD) ,

M-24
[#7/7]
OBSAZENO
Bocheńska Aneta (STD) , Kaczmarek Wojciech (PRD) , Kicerman Jacek (PRD) , Ostrzycki Jacek (PRD) , Pietkun Krzysztof (PRD) , Rudnicki Marcin (PRD) , Zaworski Radosław (OPN+) ,

M-25
[#7/7]
OBSAZENO
Botkova Zuzana (STD) , Koprowski Zbyszek (PRD) , Ruciński Adam (PRD) , Stelmaszczyk Marek (PRD) , Stelmaszczyk Michał (STD) , Szabo Alexander (OPN+) , Wadełek Paweł (STD) ,

M-26
[#7/7]
OBSAZENO
Górecki Grzegorz (PCC) , Kępa Filip (PCC) , Marcinek Pavel (PCC) , Mijal Rafał (PRD) , Puszka Stanislaw (PCC) , Šoustar Ivo (STD+) , Wichary Andrzej (PCC) ,

M-27
[#0/7]
VYBRAT


© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska