logo

KLUB

Robin Šebo

EXTREME

EXTREME

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

1 round Kings Cup 2019 – Prince Mieszko I.

Rejestracja

Wybierz skład...

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian mając na uwadze płynność zawodów


Zgodnie z przepisem 6.6.2 prawo startu w prematchu mają organizatorzy, sponsorzy i sędziowie
Sędziowie rejestrują się za pomocą linku w lewym menu, po akceptacji RM.


ZASADY REJESTRACJI:
Rejestracja bez wpłaty opłaty startowej jest ważna przez 10 dni. Po tym terminie zostanie automatycznie usunięta! W przypadku podania niepoprawnego adresu mailowego zawodnik nie dostanie informacji o zmianach oraz faktury.
Zawodnik ponosi odpowiedzialność za podanie niepoprawnego adresu mailowego. Faktura imienna zostanie przesłana poprzez email niezwłocznie po zaksiegowaniu wpłaty. Opłata za zawody nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika w tym samym meczu.

Legenda:
Tylko zarejestrowani zawodnicy
Zarejestrowani zawodnicy bez opłaconego startowego pomimo upływu terminu
Zarejestrowani zawodnicy - opłata startowa wpłacona.

(pokazują się tylko nazwiska zawodników)

Niezpałacono w terminie
 

Lista rezerwowa / WAITING LIST
 
Novotný Martin (OPN+) , Pavel Marcinek (OPN+) , Žáček Milan (OPN) ,

-- piatek 26.04.2019 --

ORGs
[#5/40]
Johann Kurz (OPN+) , Sioda Wieslaw GENO (OPN+) , Staněk Jan (OPN+) , Staňková Jana (OPN+) , Wrzesinska Agatka (PRD) ,

RO
[#39/40]
Adamiak Piotr (STD) , Bajdan Tomasz (STD) , Berezowski Paweł (PRD) , Blaha Frantisek (PRD) , Bojanowski Piotr (PRD) , Burzec Wieslaw (STD) , Duda Mariusz (STD+) , Górka Tadeusz (PRD) , Goslicki Rafał (CLA) , Ignaś Antoni (PRD) , Kociołek Jacek (PRD) , Kopiec Marian (PRD) , Koput Jurand (OPN+) , Koronkiewicz Michał (STD) , Kosiński Tomasz (STD) , Kucper Tomasz (STD) , Lis Krzysztof (PDO) , Madajewski Leszek (STD+) , Matuszczak Lukasz (PCC) , Minkowski Adam (PRD) , Noga Tadeusz (STD) , Okoniewska Magdalena (STD) , Okoniewski Artur (PRD) , Olech Paweł (STD) , Piasecki Artur (STD+) , Rabiega Wojtek (PRD) , Sadlon Bartosz (STD) , Skowron Marcin (PCC) , Skwarek Anna (STD) , Sowa Tomasz (PRD) , Stefaniak Sebastian (PRD) , Tokarski Radosław (STD) , Vybíral Jan (STD) , Vybíralová Miluše (STD) , Wrona Robert (PRD) , Wrzesinski Przemyslaw (STD) , Włoczewski Mateusz (PRD) , Włoczewski Adam (PRD) , Łaptaś Łukasz (CLA) ,

-- piatek 26.04.2019 --

P-01
[#1/7]
Wybierz
Ilcenco Oleg (PRD) ,

P-02
[#0/7]
Wybierz

P-03
[#0/7]
Wybierz

P-04
[#0/7]
Wybierz

-- Saturday 27.04.2019 --

M-01
[#7/7]
ZAJĘTE
Duczek Piotr (STD+) , Gajowniczek Paweł (PRD) , Kowalski Andrzej (PRD) , Krupiński Aleksander (STD) , Markowski Robert (PRD) , Stepaniuk Tomasz (PRD) , Słodkowski-Struzik Przemek (STD) ,

M-02
[#5/7]
Wybierz
Demachy Edouard (STD) , Kowalewski Marek (PRD) , Pogorzelski Krystian (PRD) , Radulski Marek (STD) , Zajączkowski Krzysztof (STD) ,

M-03
[#7/7]
ZAJĘTE
Filipiak Remigiusz (STD) , Hoczyk Andrzej (STD) , Jarzabek Maciej (PCC) , Kaźmierowski Rafał (STD+) , Murzydło Małgorzata (STD) , Witkowska Małgorzata (STD) , Witkowski Paweł (CLA) ,

M-04
[#6/7]
Wybierz
Czubasiewicz Jacek (STD) , Kondratczyk Łukasz (PRD) , Kužel Zdeněk (PRD) , Lotko-Łozińska Aniela (PRD) , Samson Piotr (PRD) , Samson Adrian (PRD) ,

M-05
[#4/7]
Wybierz
Běhal Jiří (OPN+) , Slovacek Pavel (PCC) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) ,

M-06
[#4/7]
Wybierz
Ciaś Mikołaj (STD+) , Gądek Wojciech (PRD) , Kaniewski Andrzej (STD) , Pasek Albert (PRD) ,

M-07
[#7/7]
ZAJĘTE
Baksa Giedrius (PCC) , Cieślik Jarosław (PCC) , Grzybowski Dariusz (PCC) , Kapica Aleksander (PDO) , Krawczyk Kamil (PCC) , Palaima Egidijus (PRD) , Woliński Emil (STD) ,

M-08
[#7/7]
ZAJĘTE
Andrzejewski Michal (PRD) , Biliński Rafał (STD) , Ivaskevicius Saulius (PRD) , Niewiadomski Piotr (PCC) , Shutyaev Oleg (PCC) , Zawada Krzysztof (PCC) , Zaytsev Yuriy (CLA) ,

M-09
[#6/7]
Wybierz
Gardian Michal (PRD) , Girycki Rafał (PRD) , Kobos Krzysztof (PRD) , Pushkarev Sergey (CLA) , Szydełko Andrzej (PRD) , Unold Jacek (PRD) ,

M-10
[#5/7]
Wybierz
Bismor Dariusz (PRD) , Janicki Jacek (PRD) , Janicki Piotr (PRD) , Kaletka Zbigniew (PRD) , Nowicki Grzegorz (PRD) ,

M-11
[#5/7]
Wybierz
Gancarek Bruno (STD) , Mokrzycki Darek (PRD) , Niklasiński Rafał (PRD) , Węgliński Rosiński Dawid (STD) , Zaczkiewicz Paweł (PRD) ,

M-12
[#7/7]
ZAJĘTE
Braun Jürgen (PRD) , Hinc Rafał (PRD) , Kabatek Emilia (PRD) , Moser Viola (PRD) , Predel Sebastian (PRD) , Roszkowski Piotr (OPN+) , Terving Armin (PRD) ,

M-13
[#7/7]
ZAJĘTE
Cudny Michał (OPN+) , Czauderna Sławomir (OPN+) , Pietrzak Maciej (OPN+) , Świątek Janusz (OPN+) , Szyszkowski Krzysztof (OPN+) , Wochnik Michał (STD+) , Żyto Wojciech (OPN+) ,

M-14
[#4/7]
Wybierz
Buszkiewicz Lechosław (OPN+) , Michałowski Krzysztof (OPN+) , Szczygielski Maciej (STD) , Szuliński Adam (OPN+) ,

M-15
[#2/7]
Wybierz
Golasz Przemysław (PRD) , Szczechla Maciej (PDO) ,

M-16
[#6/7]
Wybierz
Belica Michal (PRD) , Chochula Milos (PRD) , Chochula Samuel (PRD) , Golab Tadeusz (OPN+) , Klacan Andrej (PRD) , Mikula Jozef (STD+) ,

M-17
[#4/7]
Wybierz
Kołodziejek Marek (PRD) , Popiołek Grzegorz (PCC) , Wisniewski Maciej (PRD) , Wojcieszek Marcin (STD) ,

M-18
[#7/7]
ZAJĘTE
Bryniak Dariusz (PRD) , Cichoń Artur (PRD) , Paluszyński Paweł (STD) , Popławski Rafał (PRD) , Stanclik Jacek (PRD) , Szołkowski Piotr (PRD) , Żbikowski Paweł (PCC) ,

-- Sunday 28.04.2019 --

M-19
[#7/7]
ZAJĘTE
Betlej Remigiusz (STD) , Byra Tomasz (STD) , Gałązka Marcin (CLA) , Pawlik Celina (OPN+) , Szczęsna Anna (STD) , Szczęsny Bartosz (STD+) , Zapletal Miroslav (PRD) ,

M-20
[#6/7]
Wybierz
Barwicki Karol (STD) , Eidrigevicius Ignacy (PRD) , Moder Paweł (OPN+) , Pajestka Marek (PRD) , Starzyk Michał (OPN+) , Zakrzewski Bartosz (OPN+) ,

M-21
[#6/7]
Wybierz
Kubiak Jakub (PRD) , Mijal Rafał (PRD) , Mísařová Petra (STD) , Pałka Tadeusz (STD) , Puszka Staszek (PCC) , Stepan Michal (PRD) ,

M-22
[#7/7]
ZAJĘTE
Grzelka Krzysztof (STD) , Mikeska Szymon (STD) , Ostrowski Daniel (OPN+) , Sanecznik Krzysztof (STD) , Sokołowski Leszek (CLA) , Szymanek Sonia (STD) , Wydra Damian (STD) ,

M-23
[#6/7]
Wybierz
Koprowski Zbigniew (PRD) , Kołodziejczyk Wiktor (PRD) , Rzeminski Robert (PRD) , Stelmaszczyk Marek (PRD) , Stelmaszczyk Michal (STD) , Łuczakowski Krzysztof (STD) ,

M-24
[#6/7]
Wybierz
Bocheńska Aneta (STD) , Chłapek Wojciech (STD) , Kaczmarek Wojciech (PRD) , Niedźwiecki Tomasz (PRD) , Ostrzycki Jacek (PRD) , Pietkun Krzysztof (PRD) ,

M-25
[#7/7]
ZAJĘTE
Helbin Gabi (STD) , Helbin Bartek (STD+) , Kałwa Przemysław (PRD) , Mielczarek Jakub (PRD) , Murzyn Dawid (PRD) , Polański Artur (PRD) , Wilczynski Artur (STD) ,

M-26
[#5/7]
Wybierz
Dylowicz Łukasz (STD) , Kiss Szilard (PRD) , Kolowca Krzysztof (OPN+) , Pang Jeffrey (PRD) , Sienkiewicz Piotr (STD) ,

M-27
[#6/7]
Wybierz
Chmielewski Sławomir (CLA) , Górski Dominik (CLA) , Hubicka Jolanta (STD) , Koper Adam (PRD) , Rybka Mateusz (STD) , Smołka Tomasz (PRD) ,

M-28
[#5/7]
Wybierz
Biedermann Chris (CLA) , Borkowski Łukasz (PRD) , Brudnicki Rafał (STD) , Ruciński Adam (PRD) , Wadełek Paweł (STD) ,

M-29
[#7/7]
ZAJĘTE
Bugajski Łukasz (PRD) , Gonciarz Michał (PRD) , Jurkowski Marcin (PRD) , Jurkowski Adam (PRD) , Lipiński Mariusz (PRD) , Włosiński Marcin (STD) , Zarzycki Mikolaj (PRD) ,

M-30
[#5/7]
Wybierz
Dabrowski Juliusz (PRD) , Marcela Przemysław (STD) , Omielczenko Wojciech (PRD) , Weiss Dominik (PCC) , Wichary Andrzej (PCC) ,

M-31
[#5/7]
Wybierz
Bogdański Michał (STD) , Dźwig Sebastian (STD) , Hareza Damian (STD) , Mioduszewski Tomasz (STD) , Wal Tomasz (STD) ,

M-32
[#7/7]
ZAJĘTE
Bukowski Jerzy (PRD) , Kubica Mariusz (PRD) , Rudnicki Marcin (PRD) , Skrajny Antoni (OPN+) , Tausiewicz Marcin (OPN+) , Wardęcki Adam (OPN+) , Zaworski Radosław (OPN+) ,

M-33
[#5/7]
Wybierz
Malach Miroslav (STD) , Pawel Prorok (STD) , Rypień Szymon (PRD) , Šoustar Ivo (STD+) , Tatarczuch Sebastian (STD) ,

M-34
[#7/7]
ZAJĘTE
Bury Dawid (STD+) , Mizuro Maciej (PDO) , Mółka Patrik (PRD) , Tomaka Jerzy (PRD) , Tomaka Agnieszka (PRD) , Turakiewicz Leszek (STD) , Żołądź Dawid (PRD) ,

M-35
[#7/7]
ZAJĘTE
Gdowski Jacek (STD) , Herman Łukasz (STD) , Kochan Grzegorz (PRD) , Kornijczuk Andrzej (STD) , Michalik Krzysztof (STD+) , Muniak Maciej (STD+) , Nowak Marcin (PRD) ,

M-36
[#7/7]
ZAJĘTE
Bereś Krzysztof (OPN+) , Kornijczuk Andrzej (STD) , Petniak Ryszard (PRD) , Rawski Maciej (PRD) , Staszczyk Bartosz (PRD) , Swoboda Roman (OPN+) , Wojtczak Henryk (STD) ,


© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska