logo

KLUB

Robin Šebo

EXTREME

EXTREME

SQUADCZ

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

1 round Kings Cup 2019 – Prince Mieszko I.

Rejestracja

Wybierz skład...

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian mając na uwadze płynność zawodów


Zgodnie z przepisem 6.6.2 prawo startu w prematchu mają organizatorzy, sponsorzy i sędziowie
Sędziowie rejestrują się za pomocą linku w lewym menu, po akceptacji RM.


ZASADY REJESTRACJI:
Rejestracja bez wpłaty opłaty startowej jest ważna przez 10 dni. Po tym terminie zostanie automatycznie usunięta! W przypadku podania niepoprawnego adresu mailowego zawodnik nie dostanie informacji o zmianach oraz faktury.
Zawodnik ponosi odpowiedzialność za podanie niepoprawnego adresu mailowego. Faktura imienna zostanie przesłana poprzez email niezwłocznie po zaksiegowaniu wpłaty. Opłata za zawody nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika w tym samym meczu.

Legenda:
Tylko zarejestrowani zawodnicy
Zarejestrowani zawodnicy bez opłaconego startowego pomimo upływu terminu
Zarejestrowani zawodnicy - opłata startowa wpłacona.

(pokazują się tylko nazwiska zawodników)

-= Wykreśleni / Niezpałacono w terminie =-
 
Belica Michal (PRD) , Bugajski Łukasz (PRD) , Bukowski Jerzy (PRD) , Chochula Milos (PRD) , Chochula Samuel (PRD) , Cierpica Tomasz (STD) , Gdowski Jacek (STD) , Herman Łukasz (STD) , Kaniewski Andrzej (STD) , Kicerman Jacek (PRD) , Klacan Andrej (PRD) , Kornijczuk Andrzej (STD) , Kornijczuk (B) Andrzej (STD) , Marcela Przemysław (STD) , Michałowski Krzysztof (OPN+) , Pasek Albert (PRD) , Pawlik Krzysztof (PRD) , Pałka Tadeusz (STD) , Petniak Ryszard (PRD) , Rzeminski Robert (PRD) , Szuliński Adam (OPN+) , Wadełek Paweł (STD) , Wal Tomasz (STD) , Wardęcki Adam (OPN+) , Wichary Andrzej (PCC) , Wilczynski Artur (STD) , Zakrzewski Bartosz (OPN+) , Zaworski Radosław (OPN+) , Żołądź Dawid (PRD) , Żuchowicz Paweł (OPN+) ,

Lista rezerwowa / WAITING LIST
 
Marcinek Pavel (OPN+) , Novotný Martin (OPN+) , Žáček Milan (OPN) ,

-- piatek 26.04.2019 --

ORGs
[#5/40]
Johann Kurz (OPN+) , Sioda Wieslaw GENO (OPN+) , Staněk Jan (OPN+) , Staňková Jana (OPN+) , Wrzesinska Agatka (STD) ,

RO
[#41/40]
Adamiak Piotr (STD) , Bajdan Tomasz (STD) , Berezowski Paweł (PRD) , Blaha Frantisek (PRD) , Bojanowski Piotr (PRD) , Burzec Wieslaw (STD) , Duda Mariusz (STD+) , Gądek Wojciech (PRD) , Górka Tadeusz (PRD) , Goslicki Rafał (CLA) , Ignaś Antoni (PCC) , Kociołek Jacek (PRD) , Kopiec Marian (PRD) , Koput Jurand (OPN+) , Koronkiewicz Michał (STD) , Kosiński Tomasz (STD) , Krauze Marek (CLA) , Kucper Tomasz (STD) , Lis Krzysztof (PDO) , Madajewski Leszek (STD+) , Matuszczak Lukasz (PCC) , Minkowski Adam (PRD) , Noga Tadeusz (STD) , Okoniewska Magdalena (STD) , Okoniewski Artur (PRD) , Olech Paweł (STD) , Piasecki Artur (STD+) , Rabiega Wojtek (PRD) , Sadlon Bartosz (STD) , Skowron Marcin (PCC) , Skwarek Anna (STD) , Sowa Tomasz (PRD) , Stefaniak Sebastian (PRD) , Tokarski Radosław (STD) , Vybíral Jan (STD) , Vybíralová Miluše (STD) , Wrona Robert (PRD) , Wrzesinski Przemyslaw (STD) , Włoczewski Adam (PRD) , Włoczewski Mateusz (PRD) , Łaptaś Łukasz (CLA) ,

-- piatek 26.04.2019 --

P-01
[#3/7]
Wybierz
Golasz Przemysław (PDO) , Ilcenco Oleg (PRD) , Jarzabek Maciej (PCC) ,

P-02
[#0/7]
Wybierz

P-03
[#0/7]
Wybierz

P-04
[#0/7]
Wybierz

-- Saturday 27.04.2019 --

M-01
[#7/7]
ZAJĘTE
Duczek Piotr (STD+) , Gajowniczek Paweł (PRD) , Kowalski Andrzej (PRD) , Krupiński Aleksander (STD) , Markowski Robert (PRD) , Stepaniuk Tomasz (PRD) , Słodkowski-Struzik Przemek (STD) ,

M-02
[#7/7]
ZAJĘTE
Demachy Edouard (STD) , Kowalewski Marek (PRD) , Pałkus Marcin (PRD) , Pogorzelski Krystian (PRD) , Radulski Marek (STD) , Radulski Sławek (STD) , Zajączkowski Krzysztof (STD) ,

M-03
[#7/7]
ZAJĘTE
Czubasiewicz Jacek (STD) , Filipiak Remigiusz (STD) , Hoczyk Andrzej (STD) , Kaźmierowski Rafał (STD+) , Murzydło Małgorzata (STD) , Witkowska Małgorzata (STD) , Witkowski Paweł (CLA) ,

M-04
[#5/7]
Wybierz
Kondratczyk Łukasz (PRD) , Kužel Zdeněk (PRD) , Lotko-Łozińska Aniela (PRD) , Samson Piotr (PRD) , Samson Adrian (PRD) ,

M-05
[#5/7]
Wybierz
Běhal Jiří (OPN+) , Sęk Ireneusz (STD) , Slovacek Pavel (PCC) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) ,

M-06
[#2/7]
Wybierz
Ciaś Mikołaj (STD+) , Ćwikowski Hubert (PRD) ,

M-07
[#7/7]
ZAJĘTE
Baksa Giedrius (PCC) , Cieślik Jarosław (PCC) , Grzybowski Dariusz (PCC) , Kapica Aleksander (PDO) , Krawczyk Kamil (PCC) , Palaima Egidijus (PRD) , Woliński Emil (STD) ,

M-08
[#6/7]
Wybierz
Andrzejewski Michal (PRD) , Ivaskevicius Saulius (PRD) , Niewiadomski Piotr (PCC) , Shutyaev Oleg (PCC) , Zawada Krzysztof (PCC) , Zaytsev Yuriy (CLA) ,

M-09
[#7/7]
ZAJĘTE
Gardian Michal (PRD) , Girycki Rafał (PRD) , Kobos Krzysztof (PRD) , Kowalewski Maciej (PRD) , Pushkarev Sergey (CLA) , Szydełko Andrzej (PRD) , Unold Jacek (PRD) ,

M-10
[#6/7]
Wybierz
Bismor Dariusz (PRD) , Janicki Jacek (PRD) , Janicki Piotr (PRD) , Kaletka Zbigniew (PRD) , Lis Tomasz (PRD) , Nowicki Grzegorz (PRD) ,

M-11
[#5/7]
Wybierz
Gancarek Bruno (STD) , Mokrzycki Darek (PRD) , Niklasiński Rafał (PRD) , Węgliński Rosiński Dawid (STD) , Zaczkiewicz Paweł (PRD) ,

M-12
[#7/7]
ZAJĘTE
Braun Jürgen (PRD) , Hinc Rafał (PRD) , Kabatek Emilia (PRD) , Moser Viola (PRD) , Predel Sebastian (PRD) , Roszkowski Piotr (OPN+) , Terving Armin (PRD) ,

M-13
[#7/7]
ZAJĘTE
Cudny Michał (OPN+) , Czauderna Sławomir (OPN+) , Pietrzak Maciej (OPN+) , Świątek Janusz (OPN+) , Szyszkowski Krzysztof (OPN+) , Wochnik Michał (STD+) , Żyto Wojciech (OPN+) ,

M-14
[#6/7]
Wybierz
Buszkiewicz Lechosław (OPN+) , Majewski Arkadiusz (PRD) , Michałowicz Weronika (PRD) , Pasek Albert (PRD) , Szczygielski Maciej (STD) , Wadełek Paweł (STD) ,

M-15
[#7/7]
ZAJĘTE
Chizhov Sergei (PRD) , Grebelnik Yury (PRD) , Lipka Maciej (PDO) , Nazarenko Sergei (CLA) , Petrov Aleksei (PRD) , Romantsov Artem (PRD) , Szczechla Maciej (PDO) ,

M-16
[#2/7]
Wybierz
Golab Tadeusz (OPN+) , Mikula Jozef (STD+) ,

M-17
[#7/7]
ZAJĘTE
Bończa-Tomaszewski Nikodem (STD) , Kołodziejek Marek (PRD) , Malicki Kacper (PRD) , Popiołek Grzegorz (PCC) , Weiss Dominik (PCC) , Wisniewski Maciej (PRD) , Wojcieszek Marcin (STD) ,

M-18
[#7/7]
ZAJĘTE
Bryniak Dariusz (PRD) , Cichoń Artur (PRD) , Paluszyński Paweł (STD) , Popławski Rafał (PRD) , Stanclik Jacek (PRD) , Szołkowski Piotr (PRD) , Żbikowski Paweł (PCC) ,

-- Sunday 28.04.2019 --

M-19
[#7/7]
ZAJĘTE
Betlej Remigiusz (STD) , Byra Tomasz (STD) , Gałązka Marcin (CLA) , Pawlik Celina (OPN+) , Szczęsna Anna (STD) , Szczęsny Bartosz (STD+) , Zapletal Miroslav (PRD) ,

M-20
[#7/7]
ZAJĘTE
Barwicki Karol (STD) , Eidrigevicius Ignacy (PRD) , Kaczyński Krzysztof (PRD) , Moder Paweł (OPN+) , Nowarski Andrzej (PRD) , Pajestka Marek (PRD) , Starzyk Michał (OPN+) ,

M-21
[#7/7]
ZAJĘTE
Kępa Filip (PRD) , Kubiak Jakub (PRD) , Mijal Rafał (PRD) , Mísařová Petra (STD) , Puszka Staszek (PCC) , Šotek Michal (PRD) , Stepan Michal (PRD) ,

M-22
[#6/7]
Wybierz
Mikeska Szymon (STD) , Ostrowski Daniel (OPN+) , Sanecznik Krzysztof (STD) , Sokołowski Leszek (CLA) , Szymanek Sonia (STD) , Wydra Damian (STD) ,

M-23
[#6/7]
Wybierz
Bazała Marcin (PRD) , Koprowski Zbigniew (PRD) , Kołodziejczyk Wiktor (PRD) , Stelmaszczyk Marek (PRD) , Stelmaszczyk Michal (STD) , Łuczakowski Krzysztof (STD) ,

M-24
[#7/7]
ZAJĘTE
Bocheńska Aneta (STD) , Chłapek Wojciech (STD) , Kaczmarek Wojciech (PRD) , Niedźwiecki Tomasz (PRD) , Ostrzycki Jacek (PRD) , Pietkun Krzysztof (PRD) , Sądecki Marcin (PRD) ,

M-25
[#6/7]
Wybierz
Helbin Gabi (STD) , Helbin Bartek (STD+) , Kałwa Przemysław (PRD) , Mielczarek Jakub (PRD) , Murzyn Dawid (PRD) , Polański Artur (PRD) ,

M-26
[#6/7]
Wybierz
Dylowicz Łukasz (STD) , Kiss Szilard (PRD) , Kolowca Krzysztof (OPN+) , Pang Jeffrey (PRD) , Sienkiewicz Piotr (STD) , Sienkiewicz Marcin (PCC) ,

M-27
[#3/7]
Wybierz
Koper Adam (PRD) , Smołka Tomasz (PRD) , Żewierzejew Piotr (CLA) ,

M-28
[#7/7]
ZAJĘTE
Biedermann Chris (CLA) , Borkowski Łukasz (PRD) , Brudnicki Rafał (STD) , Chmielewski Sławomir (CLA) , Górski Dominik (STD) , Ruciński Adam (PRD) , Rybka Mateusz (STD) ,

M-29
[#6/7]
Wybierz
Gonciarz Michał (PRD) , Jurkowski Marcin (PRD) , Jurkowski Adam (PRD) , Lipiński Mariusz (PRD) , Włosiński Marcin (STD) , Zarzycki Mikolaj (PRD) ,

M-30
[#2/7]
Wybierz
Dabrowski Juliusz (PRD) , Omielczenko Wojciech (PRD) ,

M-31
[#7/7]
ZAJĘTE
Antoszkiewicz Michał (STD) , Biliński Rafał (STD) , Bogdański Michał (STD) , Dźwig Sebastian (STD) , Hareza Damian (STD) , Kuś Krzysztof (STD) , Mioduszewski Tomasz (STD) ,

M-32
[#7/7]
ZAJĘTE
Botková Zuzana (STD) , Kubica Mariusz (PRD) , Rudnicki Marcin (PRD) , Sajgó Zoltán (STD) , Skrajny Antoni (OPN+) , Szabo Alexander (OPN+) , Tausiewicz Marcin (OPN+) ,

M-33
[#7/7]
ZAJĘTE
Bieniasz Grzegorz (PRD) , Fers Sándor (STD+) , Malach Miroslav (STD) , Pawel Prorok (STD) , Rypień Szymon (PRD) , Šoustar Ivo (STD+) , Tatarczuch Sebastian (STD) ,

M-34
[#7/7]
ZAJĘTE
Bury Dawid (STD+) , Górszczak Dawid (STD) , Mizuro Maciej (PDO) , Mółka Patrik (PRD) , Tomaka Jerzy (PRD) , Tomaka Agnieszka (PRD) , Turakiewicz Leszek (STD) ,

M-35
[#6/7]
Wybierz
Hobot Kamil (PRD) , Hubicka Jolanta (STD) , Kochan Grzegorz (PRD) , Michalik Krzysztof (STD+) , Muniak Maciej (STD+) , Nowak Marcin (PRD) ,

M-36
[#5/7]
Wybierz
Bereś Krzysztof (OPN+) , Rawski Maciej (PRD) , Staszczyk Bartosz (PRD) , Swoboda Roman (OPN+) , Wojtczak Henryk (STD) ,


© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska