logo

KLUB

Robin Šebo

EXTREME

EXTREME

SQUADCZ

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

1 round Kings Cup 2019 – Prince Mieszko I.

Rejestracja

Wybierz skład...

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian mając na uwadze płynność zawodów


Zgodnie z przepisem 6.6.2 prawo startu w prematchu mają organizatorzy, sponsorzy i sędziowie
Sędziowie rejestrują się za pomocą linku w lewym menu, po akceptacji RM.


ZASADY REJESTRACJI:
Rejestracja bez wpłaty opłaty startowej jest ważna przez 10 dni. Po tym terminie zostanie automatycznie usunięta! W przypadku podania niepoprawnego adresu mailowego zawodnik nie dostanie informacji o zmianach oraz faktury.
Zawodnik ponosi odpowiedzialność za podanie niepoprawnego adresu mailowego. Faktura imienna zostanie przesłana poprzez email niezwłocznie po zaksiegowaniu wpłaty. Opłata za zawody nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zawodnika w tym samym meczu.

Legenda:
Tylko zarejestrowani zawodnicy
Zarejestrowani zawodnicy bez opłaconego startowego pomimo upływu terminu
Zarejestrowani zawodnicy - opłata startowa wpłacona.

(pokazują się tylko nazwiska zawodników)

-= Wykreśleni / Niezpałacono w terminie =-
 
Belica Michal (PRD) , Blaha Frantisek (PRD) , Bugajski Łukasz (PRD) , Bukowski Jerzy (PRD) , Chochula Samuel (PRD) , Chochula_ Milos (PRD) , Cierpica Tomasz (STD) , Gdowski Jacek (STD) , Girycki Rafał (PRD) , Herman Łukasz (STD) , Kaniewski Andrzej (STD) , Kicerman Jacek (PRD) , Klacan Andrej (PRD) , Kornijczuk Andrzej (STD) , Kornijczuk (B) Andrzej (STD) , Marcela Przemysław (STD) , Michałowski Krzysztof (OPN+) , Mioduszewski Tomasz (STD) , Pasek_ Albert (PRD) , Pawlik Krzysztof (PRD) , Pałka Tadeusz (STD) , Petniak Ryszard (PRD) , Rzeminski Robert (PRD) , Sadlon Bartosz (STD) , Sęk Ireneusz (STD) , Szuliński Adam (OPN+) , Wal Tomasz (STD) , Wardęcki Adam (OPN+) , Wichary Andrzej (PCC) , Wilczynski Artur (STD) , Wrona Robert (PRD) , Włoczewski Mateusz (PRD) , Zakrzewski Bartosz (OPN+) , Żołądź Dawid (PRD) , Żuchowicz Paweł (OPN+) ,

Lista rezerwowa / WAITING LIST
 
Marcinek Pavel (OPN+) , Novotný Martin (OPN+) , Žáček Milan (OPN) ,

-- piatek 26.04.2019 --

ORGs
[#3/50]
Johann Kurz (OPN+) , Sioda Wieslaw GENO (OPN+) , Staněk Jan (OPN+) ,

RO
[#3/50]
Bryniak Dariusz (PRD) , Dąbrowski Czecze Darek (STD) , Kosinski Tomasz (STD) ,

-- piatek 26.04.2019 --

P-01
[#6/8]
---
Ilcenco Oleg (PRD) , Jarosz Rafał (PRD) , Jarzabek Maciej (PCC) , Kaletka Zbigniew (PDO) , Michalik Krzysztof (STD+) , Nowicki Grzegorz (PRD) ,

P-02
[#6/8]
---
Baszyński Michał (STD) , Czarnecki Rafał (OPN+) , Golasz Przemysław (PDO) , Helbin Gabi (STD) , Helbin Bartek (STD+) , Łoziński Paweł (STD) ,

P-03 RO
[#6/8]
---
Bajdan Tomasz (STD) , Duda Mariusz (STD+) , Górka Tadeusz (PRD) , Sowa Tomasz (PRD) , Tokarski Radosław (STD) , Wohn Hans (PDO) ,

P-04 RO
[#0/8]
---

P-05 RO
[#5/8]
---
Kaczmarczyk Sebastian (PRD) , Kosiński Tomasz (STD) , Minkowski Adam (PRD) , Noga Tadeusz (STD) , Sieczka Adam (PRD) ,

P-06 RO
[#6/8]
---
Koronkiewicz Michał (STD) , Krauze Marek (CLA) , Lis Krzysztof (PDO) , Stefaniak Sebastian (PRD) , Vybíral Jan (STD) , Vybíralová Miluše (STD) ,

P-07 RO
[#6/8]
---
Berezowski Paweł (PRD) , Ignaś Antoni (PCC) , Matuszczak Lukasz (PCC) , Okoniewska Magdalena (STD) , Okoniewski Artur (PRD) , Skowron Marcin (PCC) ,

P-08 RO
[#0/8]
---

PREMATCH WORKING
[#8/8]
ZAJĘTE
Adamiak Piotr (STD) , Burzec Wieslaw (STD) , Gądek Wojciech (PRD) , Kubicz Zbigniew (STD) , Kucper Tomasz (STD) , Rabiega Wojtek (PRD) , Skwarek Anna (STD) , Wrzesinska Agatka (STD) ,

-- Saturday 27.04.2019 --

M-01
[#7/7]
ZAJĘTE
Duczek Piotr (STD+) , Gajowniczek Paweł (PRD) , Grzyb Marcin (PRD) , Krupiński Aleksander (STD) , Markowski Robert (STD) , Stepaniuk Tomasz (PRD) , Słodkowski-Struzik Przemek (STD) ,

M-02
[#7/7]
ZAJĘTE
Demachy Edouard (STD) , Kowalewski Marek (PRD) , Pałkus Marcin (PRD) , Pogorzelski Krystian (PRD) , Radulski Marek (OPN+) , Radulski Sławek (STD) , Zajączkowski Krzysztof (STD) ,

M-03
[#7/7]
ZAJĘTE
Czubasiewicz Jacek (STD) , Dudziński Marcin (STD) , Filipiak Remigiusz (STD) , Hoczyk Andrzej (STD) , Kaźmierowski Rafał (STD+) , Murzydło Małgorzata (STD) , Witkowski Paweł (CLA) ,

M-04
[#6/7]
---
Kondratczyk Łukasz (PRD) , Kužel Zdeněk (PRD) , Lotko-Łozińska Aniela (PRD) , Samson Piotr (PRD) , Samson Adrian (PRD) , Zdenek Liehne (STD+) ,

M-05
[#7/7]
ZAJĘTE
Běhal Jiří (OPN+) , Bogaczewski Krzysztof (STD) , Novak Lubor (OPN+) , Slovacek Pavel (PCC) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Szczechla Maciej (PDO) ,

M-06
[#6/7]
---
Alexander Fleischer (PRD) , Ciaś Mikołaj (STD+) , Claudia Fleischer (PRD) , Ćwikowski Hubert (PRD) , Franziska Mann (STD) , Thomas Fleischer (PRD) ,

M-07
[#7/7]
ZAJĘTE
Baksa Giedrius (PCC) , Cieślik Jarosław (PCC) , Grzybowski Dariusz (PCC) , Kapica Aleksander (PDO) , Krawczyk Kamil (PCC) , Palaima Egidijus (PRD) , Woliński Emil (STD) ,

M-08
[#7/7]
ZAJĘTE
Andrzejewski Michal (PRD) , Ivaskevicius Saulius (PRD) , Myznikova Rada (STD) , Niewiadomski Piotr (PCC) , Shutyaev Oleg (PCC) , Zawada Krzysztof (PCC) , Zaytsev Yuriy (CLA) ,

M-09
[#6/7]
---
Gardian Michal (PRD) , Kobos Krzysztof (PDO) , Kowalewski Maciej (PRD) , Pushkarev Sergey (CLA) , Szydełko Andrzej (PRD) , Unold Jacek (PRD) ,

M-10
[#6/7]
---
Bismor Dariusz (PRD) , Jaffer Mohammed (PRD) , Janicki Jacek (PRD) , Janicki Piotr (PRD) , Kahraman Selcuk (PRD) , Lis Tomasz (PRD) ,

M-11
[#7/7]
ZAJĘTE
Brudnicki Rafał (STD) , Gancarek Bruno (STD) , Mokrzycki Darek (PRD) , Niklasiński Rafał (PRD) , Węgliński Rosiński Dawid (STD) , Wojtczak Henryk (PCC) , Zaczkiewicz Paweł (PRD) ,

M-12
[#6/7]
---
Braun Jürgen (PRD) , Kabatek Emilia (PRD) , Moser Viola (PRD) , Predel Sebastian (PRD) , Roszkowski Piotr (OPN+) , Terving Armin (PRD) ,

M-13
[#7/7]
ZAJĘTE
Ciesielski Marcin (STD+) , Cudny Michał (OPN+) , Czauderna Sławomir (OPN+) , Pietrzak Maciej (OPN+) , Świątek Janusz (OPN+) , Szyszkowski Krzysztof (OPN+) , Wochnik Michał (STD+) ,

M-14
[#7/7]
ZAJĘTE
Buszkiewicz Lechosław (OPN+) , Kociołek Jacek (PRD) , Michałowicz Weronika (PRD) , Pasek Albert (PRD) , Szczygielski Maciej (STD) , Wadełek Paweł (STD) , Włoczewski Adam (PRD) ,

M-15
[#7/7]
ZAJĘTE
Baszyński Pcc Michał (PCC) , Chizhov Sergei (PRD) , Grebelnik Yury (PRD) , Lipka Maciej (PDO) , Nazarenko Sergei (CLA) , Petrov Aleksei (PRD) , Romantsov Artem (PRD) ,

M-16
[#7/7]
ZAJĘTE
Barwicki Karol (STD) , Bojanowski Piotr (PRD) , Chochula Miloš (PRD) , Koput Jurand (OPN+) , Michalec Ľubomír (PRD) , Mikula Jozef (STD+) , Poleszak Rafał (PRD) ,

M-17
[#7/7]
ZAJĘTE
Bończa-Tomaszewski Nikodem (PRD) , Kołodziejek Marek (PRD) , Malicki Kacper (PRD) , Popiołek Grzegorz (PCC) , Weiss Dominik (PCC) , Wisniewski Maciej (PRD) , Wojcieszek Marcin (STD) ,

M-18
[#7/7]
ZAJĘTE
Bryniak Dariusz (PRD) , Brzezina Dariusz (PRD) , Cichoń Artur (PRD) , Olech Paweł (STD) , Paluszyński Paweł (STD) , Piasecki Artur (STD+) , Sieczka Karol (PRD) ,

-- Sunday 28.04.2019 --

M-19
[#7/7]
ZAJĘTE
Betlej Remigiusz (STD) , Byra Tomasz (STD) , Gałązka Marcin (CLA) , Pawlik Celina (OPN+) , Szczęsna Anna (STD) , Szczęsny Bartosz (STD+) , Zapletal Miroslav (PRD) ,

M-20
[#7/7]
ZAJĘTE
Eidrigevicius Ignacy (PRD) , Grabowski Jarosław (PRD) , Kaczyński Krzysztof (PRD) , Moder Paweł (OPN+) , Nowarski Andrzej (PRD) , Pajestka Marek (PRD) , Starzyk Michał (OPN+) ,

M-21
[#7/7]
ZAJĘTE
Kępa Filip (PRD) , Kubiak Jakub (PRD) , Mijal Rafał (PRD) , Mísařová Petra (STD) , Puszka Staszek (PCC) , Šotek Michal (PRD) , Stepan Michal (PRD) ,

M-22
[#7/7]
ZAJĘTE
Bereś Krzysztof (OPN+) , Mikeska Szymon (STD) , Ostrowski Daniel (PDO+) , Sanecznik Krzysztof (STD) , Sokołowski Leszek (CLA) , Szymanek Sonia (STD) , Wydra Damian (STD) ,

M-23
[#7/7]
ZAJĘTE
Bazała Marcin (PRD) , Koprowski Zbigniew (PRD) , Kołodziejczyk Wiktor (PRD) , Stelmaszczyk Marek (PRD) , Stelmaszczyk Michal (STD) , Tausiewicz Marcin (OPN+) , Łuczakowski Krzysztof (STD) ,

M-24
[#6/7]
---
Bocheńska Aneta (STD) , Chłapek Wojciech (STD) , Kaczmarek Wojciech (PRD) , Niedźwiecki Tomasz (PRD) , Ostrzycki Jacek (PRD) , Pietkun Krzysztof (PRD) ,

M-25
[#7/7]
ZAJĘTE
Hinc Rafał (PRD) , Kałwa Przemysław (PRD) , Kowalczyk Marek (STD) , Mielczarek Jakub (PRD) , Murzyn Dawid (PRD) , Polański Artur (PRD) , Sądecki Marcin (PRD) ,

M-26
[#6/7]
---
Dylowicz Łukasz (STD) , Kiss Szilard (PRD) , Kolowca Krzysztof (OPN+) , Pang Jeffrey (STD) , Sienkiewicz Piotr (STD) , Sienkiewicz Marcin (PCC) ,

M-27
[#5/7]
---
Koper Adam (PRD) , Milos Horinek (OPN+) , Smołka Tomasz (PRD) , Václavík Jaroslav (STD+) , Żewierzejew Piotr (CLA) ,

M-28
[#6/7]
---
Biedermann Chris (CLA) , Borkowski Łukasz (PRD) , Chmielewski Sławomir (CLA) , Górski Dominik (STD) , Ruciński Adam (PRD) , Rybka Mateusz (STD) ,

M-29
[#7/7]
ZAJĘTE
Duszyński Piotr (PRD) , Gonciarz Michał (PRD) , Jurkowski Marcin (PRD) , Jurkowski Adam (PRD) , Lipiński Mariusz (PRD) , Włosiński Marcin (STD) , Zarzycki Mikolaj (PRD) ,

M-30
[#7/7]
ZAJĘTE
Dabrowski Juliusz (PRD) , Omielczenko Wojciech (PRD) , Stanclik Jacek (PRD) , Szołkowski Piotr (PRD) , Wróbel Mariusz (PRD) , Żbikowski Paweł (PCC) , Żyto Wojciech (OPN+) ,

M-31
[#7/7]
ZAJĘTE
Antoszkiewicz Michał (STD) , Biliński Rafał (STD) , Bogdański Michał (STD) , Dźwig Sebastian (STD) , Hareza Damian (PCC) , Kuś Krzysztof (STD) , Sobiech Marcin (STD) ,

M-32
[#7/7]
ZAJĘTE
Botková Zuzana (STD) , Madajewski Leszek (STD+) , Rudnicki Marcin (PRD) , Sajgó Zoltán (STD) , Skrajny Antoni (OPN+) , Szabo Alexander (OPN+) , Wrzesinski Przemyslaw (STD) ,

M-33
[#7/7]
ZAJĘTE
Bieniasz Grzegorz (PRD) , Fers Sándor (STD+) , Malach Miroslav (STD) , Pawel Prorok (STD) , Rypień Szymon (PRD) , Šoustar Ivo (STD+) , Tatarczuch Sebastian (STD) ,

M-34
[#5/7]
---
Bury Dawid (STD+) , Górszczak Dawid (PRD) , Mizuro Maciej (PDO) , Mółka Patrik (PRD) , Turakiewicz Leszek (STD) ,

M-35
[#7/7]
ZAJĘTE
Golab Tadeusz (OPN+) , Hobot Kamil (PRD) , Hubicka Jolanta (STD) , Kochan Grzegorz (PRD) , Muniak Maciej (STD+) , Nowak Marcin (PRD) , Zaworski Radosław (OPN+) ,

M-36
[#7/7]
ZAJĘTE
Drożdż Halina (STD) , Goslicki Rafał (CLA) , Mára Martin (PRD) , Rawski Maciej (PRD) , Staszczyk Bartosz (PRD) , Swoboda Roman (OPN+) , Łaptaś Łukasz (CLA) ,


© Jan JUMBO Staněk 2018 || fb.me/ipsc.squad.polska